LKS Lyski pokonał beniaminka z Jankowic

23.08.2015 12:44 | 13 komentarzy | ACH

W sobotnie popołudnie na boisku w Jankowicach do walki stanął beniaminek tegorocznych rozgrywek  B klasy, mijescowy LKS Jankowice oraz LKS Lyski.

Po pierwszej połowie meczu na tablicy wyników widniał bezbramkowy remis. Druga odsłona meczu to już zdecydowana przewaga drużyny gości. W 70. minucie spotkania nieporozumienie między obrońcą a bramkarzem drużyny gospodarzy wykorzystał Bronisław Kłosek dając swojej drużynie prowadzenie. Pięć minut później po rzucie rożnym Tomasz Langer podwyższył prowadzenie drużyny z Lysek na 0:2. Wynik meczu ustalił na 0:3 Bronisław Kłosek strzelając w 86. minucie już swoją  drugą bramkę w meczu.

LKS Jankowice- LKS Lyski 0:3 ( 0:0)

Bronisław Kłosek 70. i 86., Tomasz Langer 75.

Sędziowali: Andrzej Knura, Wojciech Gembalczyk, Czesław Sroka ( KS Racibórz)

LKS Jankowice: Sylwester Kalemba, Bartosz Przybyła ( 80. Michał Zieleń), Martin Ciechanowicz, Artur Szendzielorz, Adrian Szendzielorz, Mateusz Giemza, Damian Ciechanowicz ( 75. Adam Bednorz), Szymon Hanusek, Łukasz Szendzielorz ( 55. Mateusz Wilisz), Robert Maksoń ( 68. Robert Halama), Tomasz Stroka oraz  Dawid Jarzyna, Marcin Paszek.

LKS Lyski: Marcin Neugebauer, Zbigniew Dyczka, Krzysztof Janoszek, Marcin Orawiec, Sebastian Urbaś ( 70. Mateusz Janus), Adrian Czogała (61. Dawid Machoczek), Kamil Gawlyta, Dawid Nieszporek, Tomasz Langer ( 89. Krystian Szweda), Łukasz Kuczera, Bronisław Kłosek oraz Kamil Filusz, Grzegorz Pytlik, Szymon Przygoda. Opiekun drużyny: Czesław Wojciechowski, kierownik drużyny: Stanisław Kuczera.