Wtorek, 25 stycznia 2022

imieniny: Tatiany, Miłosza, Pawła

RSS

Patrol

Strażacy interweniowali przy Obywatelskiej. Samochód wypadł z drogi [ZDJĘCIA]

06.12.2021 10:46 | 1 komentarz | ska, AgaKa

Tuż przed godz. 22.00 w piątek 3 grudnia na ul. Obywatelskiej w Rydułtowach doszło do zdarzenia drogowego z udziałem samochodu osobowego. Auto wypadło z drogi i zjechało ze skarpy. 

Strażacy interweniowali przy Obywatelskiej. Samochód wypadł z drogi [ZDJĘCIA]
Do zdarzenia doszło przed godz. 22.00 w piątek 3 grudnia na ul. Obywatelskiej w Rydułtowach.
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Strażacy interweniowali przy Obywatelskiej. Samochód wypadł z drogi

Około godz. 22.00 samochód osobowy marki Volkswagen Polo zjechał z jezdni przy ul. Obywatelskiej w Rydułtowach, uderzył w drzewo i zawisnął na skarpie. Pojazdem podróżował 21-letni kierowca, którego strażacy musieli wyciągać przy pomocy specjalistycznego sprzętu, gdyż był on zakleszczony. Dojście było utrudnione ze względu na rosnące drzewa i nachylenie terenu. Poszkodowany był w logicznym kontakcie. Strażacy wyciągnęli go, przetransportowali na noszach do karetki, która zabrała 21-latka do szpitala.

Na miejscu pracowały 3 zastępy straży pożarnej czyli 9 strażaków, pogotowie oraz policja, która bada przyczyny zdarzenia.


AKTUALIZACJA 6.12.

3 grudnia 2021 roku tuż przed godziną 22.00 w Rydułtowach na ulicy Obywatelskiej 21-letni kierujący pojazdem VW Polo nie dostosował prędkości do panujących warunków na drodze, na skutek czego jadąc łukiem drogi, stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na pobocze i uderzył w drzewo. W wyniku tego zdarzenia mężczyzna doznał licznych obrażeń i został przewieziony do szpitala w stanie niezagrażającym życiu. W czasie prowadzenia pojazdu kierujący był trzeźwy.