Wtorek, 3 sierpnia 2021

imieniny: Lidii, Augusta, Nikodema

RSS

Patrol

Młoda kobieta potrąciła 12-latka. Chłopiec trafił do szpitala

01.06.2021 09:53 | 0 komentarzy | żet

Policjanci wstępnie ustalili, że wina leży po stronie 12-letniego chłopca, który wjechał na jezdnię nie ustępując pierwszeństwa przejazdu kierującej samochodem 21-latce.

Młoda kobieta potrąciła 12-latka. Chłopiec trafił do szpitala
Młody rowerzysta doznał urazu głowy. Zdjęcie ilustracyjne (arch. Nowiny.pl).
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Wjechał wprost pod nadjeżdżający samochód

Do zdarzenia drogowego doszło 31 maja na ul. Jana Pawła II w Nędzy. - 12-letni chłopiec wyjechał z drogi podporządkowanej i został potrącony przez kierującą mitsubishi 21-letnią kobietę - informuje nadkom. Mirosław Szymański, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Raciborzu.

Chłopiec doznał urazu głowy. Na miejscu interweniowali policjanci oraz ratownicy pogotowia. 12-latek trafił do szpitala. - Sprawę będzie wyjaśniać policja - dodaje M. Szymański.

Motocyklista przewrócił się na plamie oleju

Dodajmy, że tego samego dnia na drogach powiatu raciborskiego doszło do jeszcze jednego niebezpiecznego zdarzenia drogowego. O godz. 20.00 kierujący motocyklem 38-letni mężczyzna przewrócił się w rejonie skrzyżowania ulic Piaskowej i Rybnickiej w Raciborzu.

- Mężczyzna nie odniósł obrażeń. Nie został też ukarany, bo do kolizji doszło nie z jego winy. Jezdnia w tym miejscu była zanieczyszczona olejem. Strażacy usunęli plamę substancji ropopochodnej - dodaje rzecznik raciborskiej policji.