Sobota, 19 czerwca 2021

imieniny: Gerwazego, Protazego, Borzysława

RSS

Patrol

Wypadek w Babicach. Samochodami podróżowało osiem osób

17.05.2021 11:02 | 0 komentarzy | żet

Jeden z uczestników wypadku doznał obrażeń klatki piersiowej. Jak doszło do zdarzenia?

Wypadek w Babicach. Samochodami podróżowało osiem osób
Do wypadku doszło 16 maja w rejonie skrzyżowania ulic Rudzkiej i Rybackiej w Babicach. Na miejscu interweniowali strażacy zawodowi oraz ochotnicy, a także policjanci i ratownicy medyczni (fot. OSP Nędza).
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

19-latek nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu

- Kierujący volkswagenem golfem 19-latek z powiatu głubczyckiego, wykonując manewr skrętu w lewo, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu 21-latkowi kierującemu kią, który jechał z naprzeciwka - informuje nadkom. Mirosław Szymański, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Raciborzu.

Samochodami podróżowało łącznie osiem osób. Obrażeń klatki piersiowej doznał 41-letni pasażer kii. Mężczyzna trafił do szpitala.

- Wszyscy uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi. Sprawa trafi do sądu - dodaje M. Szymański.

Wartość strat materialnych oszacowano na kwotę 50 tys. zł.

Potrącenie pieszej i wypadek na Mariańskiej w Raciborzu

Podczas minionego weekendu w powiecie raciborskim doszło do jeszcze dwóch wypadków drogowych. W sobotę 15 maja kierujący daewoo tico 86-latek potrącił w Rudach 74-letnią kobietę. Poszkodowana doznała poważnych obrażeń głowy, do szpitala przetransportowano ją śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Piszemy o tym tutaj: 86-latek potrącił na przejściu dla pieszych 74-latkę.

Natomiast rankiem 16 maja na ul. Mariańskiej w Raciborzu pijany obywatel Ukrainy wjechał samochodem w ogrodzenie. Mężczyzna doznał bardzo poważnych obrażeń - ma złamany kręgosłup i rozbitą głowę. W wypadku ucierpiał jeszcze pasażer samochodu, który doznał urazu głowy oraz złamania obojczyka. Piszemy o tym tutaj: Pijany Ukrainiec wjechał w ogrodzenie na Mariańskiej w Raciborzu. Mężczyzna ma złamany kręgosłup.