Wtorek, 18 maja 2021

imieniny: Eryka, Aleksandry, Feliksa

RSS

Patrol

Wypadek śmiertelny w Lyskach. Dwóch nastolatków rozbiło się na drzewie [ZDJĘCIA], [FILM]

13.04.2019 20:04 | 0 komentarzy | acz
Ostatnia aktualizacja: 13.04.2019 20:07

Do tragicznego wypadku drogowego doszło dziś, 13 kwietnia na ulicy Dworcowej, na granicy Suminy i Lysek. Volkswagen polo wypadł z drogi i uderzył w drzewo. 

Wypadek śmiertelny w Lyskach. Dwóch nastolatków rozbiło się na drzewie [ZDJĘCIA], [FILM]
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Materiał wideo:

Do wypadku doszło dokładnie na granicy Suminy i Lysek. Kierowca volkswagena polo jechał od strony Suminy w kierunku Lysek. Przed łukiem drogi z niewyjaśnionych przyczyn stracił panowanie nad kierownicą jechał na prawe pobocze gdzie uderzył w znak, a następnie w drzewo. Pojazd obrócił się po uderzeniu na bok.

W samochodzie jechało dwóch młodych mężczyzn. – Obaj mieli po dziewiętnaście lat – potwierdza sierżant sztabowy Dariusz Jaroszewski z Komendy Miejskiej Policji w Rybniku. Kierowca doznał bardzo poważnego urazu czaszkowo-mózgowego, przez co zginął na miejscu. Pasażer odniósł niewielkie obrażenia. Samemu opuścił pojazd i wzywał pomoc. W samochodzie jechał jeszcze pies, który również przeżył wypadek. Przyczyny tragedii będzie badał biegły z zakresu ruchu drogowego. Z nieoficjalnych informacji wynika, że zmarły był mieszkańcem Czernicy.

(acz)