Wtorek, 18 maja 2021

imieniny: Eryka, Aleksandry, Feliksa

RSS

Patrol

Poszukiwany wyjrzał przez okno. Dostrzegli go kryminalni

04.04.2019 11:36 | 0 komentarzy | acz

Aż trzy zarządzenia o wszczęciu poszukiwań ogólnokrajowych wydał miejscowy sąd za mężczyzną, który uchylał się od wykonania wcześniej orzeczonych kar. Na mocy wyroków 39-latek skazany został na ponad dwa lata pozbawienia wolności. Wczoraj wpadł w ręce kryminalnych, którzy zauważyli go w oknie.

Poszukiwany wyjrzał przez okno. Dostrzegli go kryminalni
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Ponad dwa lata w więzieniu spędzi 39-latek bez stałego i czasowego miejsca zamieszkania, którego wczoraj popołudniu zatrzymali kryminalni. Poszukiwany przez sąd i prokuraturę mężczyzna ukrywał się, a kiedy do mieszkania, w którym przebywał pukali policjanci udawał, że w domu nie ma nikogo.

Kryminalni zauważyli go w oknie, a kiedy po raz kolejny nie otworzył drzwi postanowili zaczekać do momentu aż wyjdzie z domu. Po upływie godziny 39-latek pojawił się na ulicy i skierował się w stronę innego bloku, a tam na spotkanie wyszli mu niespodziewanie policjanci.

Zaskoczony mężczyzna wpadł w złość i zaczął krzyczeć, próbował też wyrwać się policjantom by uniknąć zatrzymania. Został jednak doprowadzony do komendy, a następnie po przeprowadzonym badaniu lekarskim, trafił do izby zatrzymań. 39-latek aktualnie odbywa orzeczone przez sąd trzy kary pozbawienia wolności.

Los mężczyzny w ostatnich dniach podzieliło również trzech innych poszukiwanych. Oprócz motocylisty, który spowodował kolizję z nieoznakowanym radiowozem w ręce policjantów wpadły też dwie poszukiwane kobiety w wieku 43 i 51 lat.
(acz)