Sobota, 23 października 2021

imieniny: Marleny, Seweryna, Odylii

RSS

Patrol

AKTUALIZACJA: Wypadek śmiertelny na torach w Nędzy [ZDJĘCIA]

07.12.2018 07:22 | 0 komentarzy | acz
Ostatnia aktualizacja: 07.12.2018 14:16

TEKST AKTUALIZOWANY

Dziś, 7 grudnia w Nędzy doszło do tragicznego wypadku. Pociąg relacji Racibórz - Katowice śmiertelnie potrącił człowieka.

AKTUALIZACJA: Wypadek śmiertelny na torach w Nędzy  [ZDJĘCIA]
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Wypadek miał miejsce kilka minut po godzinie 5.00 w pobliżu stacji kolejowej Nędza Wieś. Pociąg osobowy jadący od Raciborza w kierunku Szymocic w rejonie ulicy Leśnej śmiertelnie potrącił człowieka. Nie wiadomo jeszcze w jakim wieku i płci jest ofiara. Na miejscu pracuje policja, straż pożarna, straż ochrony kolei i prokurator. Wstrzymano ruch pociągów na trasie Racibórz - Rybnik.


Aktualizacja:

Pociąg nr 44850 relacji Racibórz 5:23 – Katowice 7:29 potrącił osobę postronną na szlaku. W związku z powyższym na w/w odcinku został wstrzymany ruch pociągów aż do zakończenia obowiązujących procedur powypadkowych. Do odwołania obowiązuje zastępcza komunikacja autobusowa na szlaku Nędza – Sumina Wieś.


Aktualizacja 10.05:
Przed godziną 10.00 Koleje Śląskie przywróciły komunikację na szlaku Sumina - Racibórz. Policja nadal ustala tożsamość kobiety. - Nie wiemy jeszcze kim była ofiara. Jest to kobieta, jednak nie znamy jej tożsamości oraz miejsca zamieszkania - mówi nam komisarz Mirosław Szymański z Komendy Powiatowej Policji w Raciborzu. Jak się nieoficjalnie dowiedzieliśmy kobieta ma być  w wieku około 80 lat. W pobliżu miejsca wypadku znaleziono jej rower.


Aktualizacja 14.14:
Policja ustaliła tożsamość tragicznie zmarłej kobiety. - Kobieta to mieszkanka Nędzy w wieku 84 lat. Prowadzimy postępowanie w tej sprawie pod nadzorem prokuratury - mówi komisarz Mirosław Szymański.