środa, 12 maja 2021

imieniny: Pankracego, Dominika, Domiceli

RSS

Patrol

Recydywiści pobili 24-latka. W twarz dostała także kobieta

10.05.2018 13:27 | 0 komentarzy | acz

Sąd Rejonowy w Jastrzębiu-Zdroju, na wniosek policjantów i prokuratora, zastosował środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania dwóch mężczyzn w wieku 67 i 33 lat podejrzanych o rozbój. 

Recydywiści pobili 24-latka. W twarz dostała także kobieta
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Jastrzębscy policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy wtargnęli do jednego z mieszkań przy ulicy Gagarina, a następnie doprowadzili 24-latka do stanu bezbronności i go pobili. Agresywni mężczyźni zabrali poszkodowanemu zegarek oraz papierosy. Następnie, grożąc mu, skradli pieniądze i uciekli. W mieszkaniu była również 33-latka, którą jeden z napastników uderzył pięścią w twarz.

Do zdarzenia doszło w nocy z 6 na 7 maja. Mundurowi szybko ustalili tożsamość sprawców i zatrzymali ich w jednym z mieszkań przy ulicy Armii Krajowej, już pół godziny po zdarzeniu.

Wczoraj, na wniosek policjantów i prokuratora, sąd zastosował wobec zatrzymanych środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na trzy miesiące. Z uwagi na to, że mężczyźni przestępstw tych dopuścili się w warunkach recydywy, w więzieniu mogą spędzić nawet 18 lat. O ich dalszym losie zadecyduje sąd.