środa, 12 maja 2021

imieniny: Pankracego, Dominika, Domiceli

RSS

Patrol

Policja poszukuje Dawida D. Brał udział w wypadku w Czerwionce

29.01.2018 14:17 | 0 komentarzy | acz

Policjanci z Rybnika poszukują Dawida D, uczestnika śmiertelnego wypadku, do którego doszło dzisiaj, około godz. 3.00 w Czerwionce-Leszczynach. Osoby, które mogą pomóc w ustaleniu miejsca pobytu uczestnika tego wypadku, a także każdy kto posiada jakiekolwiek informacje w tej sprawie, proszony jest o kontakt z rybnickimi policjantami. 

Policja poszukuje Dawida D. Brał udział w wypadku w Czerwionce
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

O wypadku informowaliśmy dziś na portalu nowiny.pl. Do wypadku doszło dzisiaj (29.01.2018r.), około 3.00, na skrzyżowaniu ulic 3 Maja z ulicą Przemysłową w Czerwionce-Leszczynach. Ze wstępnych ustaleń policjantów wydziału ruchu drogowego rybnickiej komendy wynika, że kierujący chevroletem jadąc w kierunku skrzyżowaniu z ulicą Młyńską, nie dostosował prędkości do panujących warunków na drodze, stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w przydrożne drzewo, a następnie w betonową latarnię. Podróżujący tym pojazdem – 17 oraz 18-letni mężczyźni, w wyniku odniesionych obrażeń ponieśli śmieć na miejscu. Obecny na miejscu prokurator zarządził przeprowadzenie sekcji zwłok. Rybniccy śledczy ustalają przyczyny oraz okoliczności tego tragicznego w wypadku.

Wszystkie osoby, które mogą pomóc w ustaleniu miejsca pobytu uczestnika tego wypadku, a także osoby będące świadkiem zdarzenia lub posiadające jakiekolwiek informacje w tej sprawie, proszone są o kontakt z dyżurnym Komendy Miejskiej Policji w Rybniku pod numerem telefonu (32) 429 52 55, wydziałem kryminalnym KMP w Rybniku osobiście, mailowo: kryminalny@rybnik.ka.policja.gov.pl lub telefonicznie: (32) 429 52 80. Można także skontaktować się z najbliższą jednostką policji tel. 997 lub wybrać numer alarmowy 112.

(acz)