Czwartek, 5 sierpnia 2021

imieniny: Marii, Oswalda, Stanisławy

RSS

Patrol

17.12.2017 06:30 | 0 komentarzy | woj

Funkcjonariusze kuźniańskiego komisariatu w swoim cyklicznym sprawozdaniu dla rady miejskiej podali, że w ostatnim czasie wszczęli postępowania m.in. w sprawie pięciu włamań. Krótki opis tych zdarzeń może sugerować jak nie kusić złodzieja.

Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

1. Włam do altany w Kuźni. Na terenach ogródków działkowych, sprawca przeciął kłódkę i próbował dokonać kradzieży elementów metalowych. Sprawcę ujęto i przyznał się do winy.

2. Ukradł opał. Złodziej wyłamał skobel w pomieszczeniu publicznym w Kuźni, skąd chciał wynieść węgiel. Zatrzymany na gorącym uczynku, po pościgu.

3. Skok po agregat. W Rudach, na prywatnej posesji włamywacz wkradł się do altanki, z której wyniósł agregat prądotwórczy. Sprawca został ustalony i zatrzymany.

4. Rower z piwnicy. Złodziej przeciął skobel i z jednej z kuźniańskich piwnic wyprowadził rower górski. Trwają czynności policji, mające na celu ustalenie sprawcy.

5. Włam do auta. W stolicy gminy sprawca próbował włamać się do samochodu osobowego, wyłamując zamek w drzwiach. W tej sprawie również trwają czynności wykrywcze.

(woj)