Sobota, 28 maja 2022

imieniny: Augustyna, Jaromira, Wilhelma

RSS

Patrol

Zaginęła siedemnastoletnia Weronika Mędela z Rybnika

01.06.2017 11:32 | 3 komentarze | acz

Rybniccy policjanci proszą o pomoc w poszukiwaniach zaginionej 17-letniej Weroniki Mędeli. Każdy, kto ma informacje na temat jej aktualnego miejsca pobytu proszony jest o kontakt z najbliższą jednostką policji. 

Zaginęła siedemnastoletnia Weronika Mędela z Rybnika
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Z dotychczasowych ustaleń wynika, że małoletnia Weronika Mędela w dniu 18 maja 2017 roku około godziny 10.00 wyszła do szkoły i nie powróciła do Powiatowej Placówki Opiekuńczo Wychowawczej w Czerwionce-Leszczynach przy ul. 3 Maja 85. Do chwili obecnej nie nawiązała także kontaktu z opiekunami. Jest to kolejna ucieczka małoletniej. Z ustaleń policjantów z referatu ds. przestępczości nieletnich rybnickiej komendy wynika, że zaginiona może przebywać na terenie Katowic.

RYSOPIS: wzrost około 170 cm, szczupłej budowy ciała, oczy koloru niebieskiego.

WIEK: 17 lat.

UBIÓR: zaginiona ubrana była w sweter koloru czarnego, spodnie - leginsy koloru szarego, buty sportowe koloru niebieskiego. Miała przy sobie różowy plecak.

ZNAKI SZCZEGÓLNE: brak.

Wszystkie osoby, które mogą pomóc w ustaleniu miejsca pobytu zaginionej, proszone są o kontakt z dyżurnym Komendy Miejskiej Policji w Rybniku pod numerem telefonu (32) 429 52 55, referatem d/s przestępczości nieletnich KMP w Rybniku osobiście, mailowo: nieletni@rybnik.ka.policja.gov.pl lub telefonicznie: (32) 429 52 06. Można także skontaktować się z najbliższą jednostką policji tel. 997 lub wybrać numer alarmowy 112.