Wtorek, 3 sierpnia 2021

imieniny: Lidii, Augusta, Nikodema

RSS

Patrol

Złodziej z Wodzisławia wpadł z narkotykami

16.05.2017 09:24 | 0 komentarzy | acz

Mowa o 30-latku, który był poszukiwany przez policję za kradzież artykułów spożywczych. Na trop złodzieja wpadł brat poszkodowanego, który wskazał mundurowym miejsce, w którym zauważył rabusia. 

Złodziej z Wodzisławia wpadł z narkotykami
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Dwa dni temu policjanci zostali powiadomieni o kradzieży artykułów spożywczych i alkoholu z niezamkniętego samochodu zaparkowanego przed jednym z wodzisławskich lokali. Właściciel obiektu przeglądając zapis ze swojego monitoringu, zauważył jak w nocy, znany mu z widzenia mężczyzna wyciąga z auta towar i pakuje do kurtki i jakiejś skrzynki. O fakcie powiadomił policjantów składając stosowne zawiadomienie o popełnionym przestępstwie.

Wczoraj do dyżurnego zadzwonił mieszkaniec, który przekazał że idzie teraz ulicą Radlińską i widzi mężczyznę, który dzień wcześniej okradł jego brata a sprawa jest zgłoszona na policję. We wskazane przez zgłaszającego miejsce udał się patrol ruchu drogowego, który wylegitymował dwóch mężczyzn. Jednym z nic był poszukiwany do kradzieży 30-latek. W trakcie kontroli osobistej policjanci znaleźli w jego kieszeni woreczek z amfetaminą.

Rabuś został zatrzymany i przewieziony na komendę. Dziś usłyszy zarzut kradzieży i posiadania narkotyków. O jego dalszym losie zdecyduje prokurator.