Piątek, 14 maja 2021

imieniny: Bonifacego, Macieja, Dobiesława

RSS

Patrol

Śmierć na Chwałowickiej. To młodzi ludzie rozbili się na drzewie [NOWE FAKTY]]

15.03.2016 10:05 | 6 komentarzy | acz
Ostatnia aktualizacja: 15.03.2016 13:35

Przed godziną 7.00 na ulicy Chwałowickiej w Rybniku doszło do tragicznego w skutkach wypadku drogowego. Samochód uderzył w drzewo. Nie żyje mężczyzna.

Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Materiał wideo:

Volkswagen polo, którym prawdopodobnie jechały trzy osoby z niewyjaśnionych dotąd przyczyn na łuku drogi spadł w poślizg i wypadł z drogi. Samochód wpadł na drzewo. Młody mężczyzna poniósł śmierć na miejscu. Dwie osoby w ciężkim stanie trafiły do szpitali. Jedna z nich - młoda dziewczyna, została przetransportowana śmigłowce Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Policja na razie nie podaje wieku poszkodowanych, oraz kto prowadził. - Ustalamy co się stalo na miejscu wypadku - mowi nam sierżant Anna Karkoszka z KMP Rybnik. Kiedy na miejsce przybyły pierwsze służby, dwie osoby leżały obok wraku, a jedna była zakleszczona. - Nie wiemy czy to piesi, czy pasażerowie auta. Wszytsko jest obecnie ustalane - dodaje policjantka.


Aktualizacja 13.30:
Z wstępnych ustaleń policjantów z wydziału ruchu drogowego rybnickiej komendy wynika, że samochodem podróżowała trójka młodych ludzi. 21-letni rybniczanin, który najprawdopodobniej kierował volkswagenem polo, poniósł śmierć na miejscu. 18-letnia pasażerka auta w ciężkim stanie została przetransportowana śmigłowcem lotniczego pogotowia ratunkowego do katowickiego szpitala. Jako ciężki, lekarze określają także stan zdrowia drugiego z pasażerów – 28-letniego mieszkańca Rybnika. Śledczy badają przyczyny oraz okoliczności tego tragicznego w wypadku. Utrudnienia w ruchu trwały blisko 3 godziny.

(acz), Fot. Adrian Czarnota

Miejsce wydarzenia: