Wtorek, 11 maja 2021

imieniny: Igi, Miry, Lwa

RSS

Julia Chluba po zdobyciu tytułu Miss Polski Nastolatek Foto: Chcę nadal rozwijać się jako fotomodelka

29.01.2021 07:00 | 0 komentarzy | mad

Gala finałowa Miss Polski Nastolatek 2020 przyniosła sukces 15-letniej Julii Chlubie z niewielkich Samborowic w gminie Pietrowice Wielkie, podczas której została okrzyknięta Miss Nastolatek Foto 2020. Po kilku dniach od wydarzenia pytamy dziewczynę o jej udział w tym wydarzeniu, które mogliśmy śledzić w telewizji, na kanale Super Polsat.

Julia Chluba po zdobyciu tytułu Miss Polski Nastolatek Foto: Chcę nadal rozwijać się jako fotomodelka
Julia Chluba otrzymująca tytuł Miss Nastolatek Foto 2020 (fot. Telewizja Polsat).
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

– Wiele dziewczyn marzy, aby wystartować w takim konkursie. Tobie się to udało. Opowiedz nam, jak od kulis wyglądała gala.

– Przygotowania do gali finałowej trwały 9 dni w Warszawie (od 7 do 15 stycznia). Przed zakwaterowaniem w hotelu Mistral miałyśmy zrobiony test na COVID-19, a następnie pożegnałam się z rodziną, która mnie przywiozła, bo do hotelu mogły wejść tylko laureatki z tytułem Miss. Rodziny już nie widziałam, nawet nie mogli uczestniczyć w gali finałowej. Przez okres zgrupowania od rana do wieczora miałyśmy intensywne próby choreograficzne, przymiarki, różnego rodzaju nagrania oraz sesje zdjęciowe. W weekend byłyśmy w pięknym Parku Wodnym Suntago, gdzie kręciliśmy nasze wizytówki.

W dzień finału przed wejściem do studia Polsat miałyśmy zrobiony kolejny test na COVID-19, a później prawie do godziny 18.00 trwały próby. Po próbie miałyśmy dwie godziny na makijaż zrobiony przez „Wariacje Piękna” i robione fryzury przez „Zaremba International Academy”.

A później sami państwo mogliście oglądać w telewizji. Niestety, wręczenie tytułów komplementarnych, w tym tytułu Miss Nastolatek Foto 2020, odbyło się po zakończonej transmisji telewizyjnej. Dlatego tym większe było zaskoczenie, gdy poinformowałam moich bliskich o przyznaniu mi tytułu.

– Choć nie otrzymałaś tytułu Miss Polski Nastolatek 2020, to mam wrażenie, że zdobyłaś tytuł, na którym ci najbardziej zależało. Zostałaś okrzyknięta Miss Nastolatek Foto 2020. Kilka miesięcy temu mówiłaś nam, że wolałabyś pracować, jako fotomodelka, a nie modelka wybiegowa.

– Jestem szczęśliwa, że przeszłam wszystkie etapy wyborów Miss Polski Nastolatek 2020. Począwszy od konkursu regionalnego, który dał mi przepustkę do ćwierćfinału, przez półfinał oraz finał, i zakwalifikowałam się na galę finałową. Natomiast już sam start w konkursie był dla mnie wielkim wyróżnieniem.

Nie miałam żadnych oczekiwań, konkurs potraktowałam jako niezapomnianą przygodę, dzięki której jestem bogatsza o kolejne doświadczenia. Chociaż nie ukrywam, że tytuł Miss Polski Nastolatek Foto 2020 jest dla mnie bardzo ważny, bo utwierdza mnie w tym, że idę dobrą drogę.

– Jakie są twoje kolejne plany związane z modelingiem? Zamierzasz znów brać udział w tego typu konkursach?

– Chciałam nadal się rozwijać jako fotomodelka, jeździć na sesje zdjęciowe. Na obecną chwilę nie jestem w stanie określić czy będzie mi dane wziąć udział w tego rodzaju galach, które są dla mnie osobiście wielkim wyróżnieniem. Lubię wyzwania, dlatego jeśli nadarzyłaby się okazja, to myślę, że nie kolidowałoby to z moją główną pasją – fotomodelingiem.

Pytał Dawid Machecki


Kim jest Julia Chluba?

Obecnie ma 15 lat. Uczy się w pierwszej klasie Liceum Ogólnokształcącego Mistrzostwa Sportowego o profilu straż graniczna w Raciborzu. W przyszłości, jak mówi, chciałaby służyć w wojsku lub zostać lekarzem medycyny estetycznej. – Moją pasją jest fotomodeling, podróżowanie, pływanie oraz gra w piłkę ręczną. Bardzo lubię zwierzęta. Chętnie im pomagam. Sama posiadam przygarniętego pieska – dodaje.

Szeroko o Julii pisaliśmy kilka miesięcy temu w artykule: 14-letnia Julia Chluba z Samborowic próbuje swoich sił w modelingu.