Niedziela, 16 maja 2021

imieniny: Andrzeja, Jędrzeja, Adama

RSS

Holiday on Ice: Niebezpieczne i zadziwiające ewolucje w wykonaniu mistrzów

15.02.2020 11:57 | 2 komentarze | (q)

Karkołomne ewolucje na lodzie i ponad nim, tańce solowe i w grupie, zaskakujące piruety i skoki – to wszystko zobaczyć będzie można podczas przedstawienia Holiday on Ice w marcu w Arenie Gliwice.

Holiday on Ice: Niebezpieczne i zadziwiające ewolucje w wykonaniu mistrzów
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Widowisko jest zarówno interesujące, jak i chwilami niebezpieczne, a wiele osób będzie zdzwionych wysokim poziomem artystycznym rewii. 
- Godziny prób spędzonych na tafli lodowej i w sali ćwiczeń, to tak naprawdę codzienna praca artystów międzynarodowej rewii. Za to efekt jest powalający. Widzieliśmy widowisko kilka miesięcy temu i jestem przekonany, że zachwyci się nim również polska publiczność. Holiday on Ice to prawdziwe łyżwiarskie arcydzieło z udziałem największych mistrzów – mówi Janusz Stefański z agencji Prestige MJM, która zorganizuje wydarzenie w przyszłym roku.

O naprawdę dużym stopniu trudności, jaki Holiday on Ice prezentuje od wielu lat, niech świadczy fakt, że po wykonaniu skoku, łyżwiarze figurowi lądują na lodzie z nadzwyczajną siłą ponad 500 kilogramów. Jest to mniej więcej sześciokrotność ich własnej wagi. Dlatego też do rewii trafiają nieprzypadkowe osoby – medaliści krajowych i międzynarodowych mistrzostw w łyżwiarstwie figurowym na lodzie. Wysoki poziom rewii gwarantuje także niezrównana Katarina Witt, mistrzyni olimpijska, świata i Europy w tej dyscyplinie. Była sportsmenka jest ambasadorką Holiday On Ice.

Artyści zaprezentują przepiękną opowieść, wyrażoną za pomocą tańca, podniebnych figur i piruetów.Spektakle SHOWTIME w wykonaniu Holiday on Ice będzie można zobaczyć 28 marca o godzinie 16:00 oraz 29 marca o godzinie 16:30 w Arenie Gliwice. Bilety na to wydarzenie dostępne są na stronie www.prestigemjm.com. Istnieje możliwość zamówień grupowych w dobrych cenach, z rabatami i gratisami. Przy zakupie minimum 10 wejściówek obowiązuje zniżka 15% od ceny biletów. Do zamówienia dołożony zostanie jeden bilet gratis. Przy zakupie minimum 15 wejściówek - zniżka 20% od ceny biletów + 2 bilety gratis. Przy zakupie minimum 25 wejściówek - zniżka 30% od ceny biletów + 3 bilety gratis. Rabaty łączą się z innymi zniżkami dla dzieci i emerytów. Zamówienia grupowe należy składać na adres d.celmer@imprezyprestige.com.

Na wydarzenie w Arenie Gliwice zaprasza Miasto Gliwice i agencja Prestige MJM.