Niedziela, 9 maja 2021

imieniny: Grzegorza, Bożydara, Karoliny

RSS

Cztery medale raciborskiej SKAZY na ogólnopolskim turnieju

26.02.2018 14:54 | 0 komentarzy | rck

Zespół taneczny SKAZA, który na co dzień trenuje w Raciborskim Centrum Kultury, 24 lutego wziął udział w ogólnopolskim turnieju tańca GOLD CONTEST 2018 w Gliwicach.

Cztery medale raciborskiej SKAZY na ogólnopolskim turnieju
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Mimo ogromnej konkurencji na bardzo wysokim poziomie (co szczególnie podkreślało jury, uczestnicy oraz organizatorzy turnieju), wśród 105 prezentacji zespołów z całej Polski (m.in. Warszawy, Wrocławia, Rzeszowa, Katowic, Zabrza) tancerze ze SKAZY czterokrotnie stanęli na podium.

Tancerze z Raciborza zajęli 1. miejsce w kat. etiuda taneczna (do 11 lat), 1. miejsce w kat. street dance (do 11 lat), 1. miejsce w kat. street dance (pow. 15 lat) oraz 3. miejsce w kat. etiuda taneczna (pow. 15 lat).

Gratulacje dla wszystkich wyróżnionych oraz dla grupy juniorek, które ciężko walczyły w kategorii Etiuda taneczna 12 - 14 lat. - To wszystko, co działo się w sobotę przeszło nasze najśmielsze oczekiwania i dało nam całe mnóstwo radości i szczęścia. Jest to dla SKAZY ogromne wyróżnienie! Cieszymy się bardzo z tych sukcesów i jesteśmy zachwyceni. Dziękujemy za wszystkie słowa uznania instruktorów i tancerzy biorących udział w turnieju. Dziękujemy cudownym SKAZowym rodzicom za niesamowite wsparcie. Gratulacje i podziękowania dla naszych najlepszych na świecie tancerzy - mówią Manuela i Denis, instruktorzy zespołu.

źródło: RCK, oprac. ż