Poniedziałek, 17 maja 2021

imieniny: Sławomira, Paschalisa, Weroniki

RSS

Kultura

Kurs tańca towarzyskiego dla dzieci i młodzieży [ZAPOWIEDŹ]

20.03.2019 10:56 | 0 komentarzy | rck, ż

Raciborskie Centrum Kultury zaprasza na "Kurs tańca towarzyskiego dla dzieci i młodzieży".

Kurs tańca towarzyskiego dla dzieci i młodzieży [ZAPOWIEDŹ]
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas
kwiecień
3 środa

Kurs tańca towarzyskiego dla dzieci i młodzieży

Start o godz. 17:30, trwa od 03 do 05 kwietnia cena biletu: 30 zł

Pierwsze spotkanie dla grupy 6-7 latków odbędzie się 3 kwietnia o godz. 17.30 w RCK DK "Strzecha". Młodzież (powyżej 16 roku życia) spotka się 5 kwietnia o godz. 19.00 w RCK DK "Strzecha".

Zajęcia poprowadzi Wioletta Cabaj, która tańcem pasjonuje się od szóstego roku życia. W tańcu towarzyskim posiada najwyższą klasę taneczną S – w tańcach standardowych i latynoamerykańskich. Jest dyplomowanym pedagogiem tańca oraz animatorką kultury o specjalności taniec. Uważa, że taniec to sama przyjemność oraz sposób na wyrażanie swoich emocji. Od 2009 roku jest nauczycielem tańca w Młodzieżowym Domu Kultury w Raciborzu. Jest również inicjatorką i trenerką Klubu Tańca Towarzyskiego "Rewia" działającego od 2011 r.

Wioletta Cabaj udziela konsultacji parom tańca sportowego, użytkowego, zajmuje się choreografią grupową, prowadzi zajęcia z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi. Była współorganizatorką Ogólnopolskiego Turnieju Tańca Towarzyskiego "Piast" 2013 i 2014 w Raciborzu. Od 2017 prowadzi również zajęcia taneczne w Przedszkolu Stokrotka. Sama również regularnie bierze udział w różnych lekcjach, szkoleniach i warsztatach tanecznych.

źródło: RCK, oprac. ż