środa, 19 maja 2021

imieniny: Iwa, Piotra, Celestyna

RSS

Kultura

Wygraj wejściówki na występ Tomasza Stockingera w Raciborzu [ROZSTRZYGNIĘCIE]

06.03.2019 11:34 | 1 komentarz | ż

10 marca (niedziela) o godz. 18.00 w RCK RDK (ul. Chopina 21), w Wieczorze kabaretowym z piosenkami polskiego kina przedwojennego "Już nie zapomnisz mnie", wystąpi Tomasz Stockinger, w duecie z pianistą Stefanem Gąsieńcem. Dla Czytelników Nowiny.pl mamy dwa podwójne zaproszenia na to wydarzenie.

Wygraj wejściówki na występ Tomasza Stockingera w Raciborzu [ROZSTRZYGNIĘCIE]
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Tomasz Stockinger na Dzień Kobiet

Romantyczne i zadziorne, melancholijne i komiczne - piosenki autorstwa legend polskiej literatury muzycznej: Hemara, Tuwima, Warsa, Petersburskiego - wykonywane będą naprzemiennie z żydowskimi szmoncesami, przedstawionymi w mistrzowski sposób przez Aktora.

Tomasz Stockinger pokaże, co oznacza bycie przedwojennym amantem i czarowanie kobiet w stylu Humphreya Bogarta - koniecznie w kapeluszu!

Podczas koncertu usłyszymy takie piosenki jak: "W małym kinie", "Może ty będziesz mą królewną", "Szczęście raz się uśmiecha", "Baby, ach te baby", "Już nie zapomnisz mnie", "Ach śpij, kochanie" i wiele innych.

Wstęp 30 zł, honorowane raciborskie karty Senior 60+ oraz Rodzina +.


Uwaga, konkurs!

[AKTUALIZACJA] Podwójne zaproszenie na koncert otrzymuje Henryk Czekała. Wejściówki do odbioru w RCK przed koncertem.


Do rozdania mamy dwie podwójne wejściówki na koncert Tomasza Stockingera - 10 marca w Raciborskim Domu Kultury (ul. Chopina 21), godz. 18.00. Co należy zrobić?

Wystarczy skomentować post mówiący o tej zabawie na facebookowym fanpage'u portalu Nowiny.pl. W komentarzu należy zaznaczyć dlaczego to właśnie Ty powinieneś otrzymać wejściówkę. Wygrają opinie, które zbiorą największą liczbę „lajków”. Nagrodę otrzymają dwie osoby (post znajduje się TUTAJ).

Zgłoszenia przyjmowane są do czwartku 7 marca, do godz. 23:39. Wejściówki zostaną rozlosowane wśród internautów, którzy spełnili warunki konkursowe opisane w regulaminie. Po zakończeniu konkursu wyniki podane zostaną w portalu Nowiny.pl, skontaktujemy się ze zwycięzcami również w wiadomości prywatnej na Facebooku, prosimy więc o baczne sprawdzanie folderu „inne”.

Pamiętajcie! Komentarz należy dodać pod postem na Facebooku portalu Nowiny.pl, a nie w portalu Nowiny.pl. Uczestnikiem Konkursu może być wyłącznie osoba, która ukończyła 18. rok życia, posiadająca pełną zdolność do czynności prawnych.

Wzięcie udziału w konkursie oznacza, że zapoznałeś się z naszą polityką prywatności dostępną TUTAJ oraz regulaminem, który znajduje się TU.