środa, 4 sierpnia 2021

imieniny: Dominika, Protazego, Jana

RSS

Kultura

Spontaniczne ekspresje, czyli efekty twórczych poszukiwań i... zabawy

28.08.2017 14:03 | 0 komentarzy | ż

Raciborskie Centrum Kultury i pracownia EVOLUTIO zapraszają na wystawę „Spontaniczne ekspresje”, która odbędzie się 6 września (w środę) o godz. 17.00 w Galerii OBOK w RCK RCI przy ul. Długiej 2.

Spontaniczne ekspresje, czyli efekty twórczych poszukiwań i... zabawy
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas
wrzesień
6 środa

Wystawa „Spontaniczne ekspresje” w RCK RCI

Start 06.09.2017 o godz. 17:00 wstęp wolny

Wystawa jest finałem cyklu warsztatów dla dzieci i młodzieży, które odbywały się od marca do maja 2017. Jest efektem twórczych poszukiwań, odkryć, a przede wszystkim zabawy.

Podczas oglądania zachęcamy Państwa do wyjścia poza ramy umysłu, poza oczekiwania i ocenę, a tym samym otwarcie się na tych młodych artystów. Artystów, którymi gdzieś w głębi wszyscy jesteśmy. Być może każdy znajdzie tam jakąś cząstkę siebie.

Warsztaty prowadzone w EVOLUTIO, wspierają rozwój młodych ludzi, łączą ruch i ekspresję manualną. Prowadzone są autorską metodą dance&image (taniec&obraz), która powstała na bazie wieloletniego doświadczenia w dziedzinie rozwoju osobistego. Dzieci w naturalny sposób wykorzystują ruch jako środek wyrazu, a muzyka i taniec pomaga w budowaniu kontaktu z własnym ciałem i pogłębianiu jego świadomości, co skutkuje lepszą relacją z samym sobą, z rówieśnikami i z otoczeniem. Bardzo ważną częścią warsztatów jest odkrywanie i uruchamianie twórczego potencjału, uwrażliwianie na obcowanie z twórczością innych, odejście od oceny i krytyki.

Wstęp wolny.