Wtorek, 3 sierpnia 2021

imieniny: Lidii, Augusta, Nikodema

RSS

Kultura

Warsztaty dla dzieci i młodzieży w RCK, czyli dla każdego coś fajnego

18.01.2017 18:56 | 0 komentarzy | (q)

16 stycznia w Raciborskim Centrum Kultury ruszyły feryjne warsztaty dla dzieci i młodzieży. W RCK DK  STRZECHA przy ul. Londzina 38, dzieci w wieku od 5 do 12 lat wzięły udział w wyjątkowych warsztatach teatralnych, prowadzonych przez Adriannę Jureczko i Monikę Kubicę-Skaba. W pracowni obok odbyły się warsztaty plastyczne pod czujnym okiem Andrzeja Śliwickiego.

Warsztaty dla dzieci i młodzieży w RCK, czyli dla każdego coś fajnego
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Sala widowiskowa RCK RDK przy ul. Chopina 21 wypełniona była muzyką gospel, gdzie od 16-18 stycznia odbyły się warsztaty wokalne, prowadzone przez aranżera, kompozytora, pianistę, wokalistę, pedagoga - Adama Kosewskiego. Finałem muzycznych spotkań jest pokaz powarsztatowy. W tych samych dniach na Sali kameralnej dzieci i młodzież pod okiem Manueli Krzykały i Denisa Chory pracowały nad technikami tanecznymi t.j.: pop, jazz contemporary, street dance. Pokaz powarsztatowy, na który serdecznie Państwa zapraszamy, odbędzie się 19 stycznia o godz. 12.00 w RCK RDK przy ul. Chopina 21.

To jednak nie koniec. Działamy dalej! Przed nami warsztaty teatralne, break dance, ludowe warsztaty taneczno-plastyczne oraz mnóstwo innych atrakcji, o których można przeczytać więcej, odwiedzając stronę internetową www.rck.com.pl, a także Facebooka.