Sobota, 15 maja 2021

imieniny: Zofii, Nadziei, Berty

RSS

Moliera 2 kontynuuje rozwój na rynku polskim i prezentuje nową część salonu w Katowicach!

17.06.2020 14:27 | 0 komentarzy | MK

Moliera 2 | Katowice ALTUS to obecnie najmodniejsze miejsce na mapie Śląska. Zadebiutowało jako tygodniowy pop-u store. Po niebywałym sukcesie, Salon otwarty został na stałe ciesząc się olbrzymią popularnością. Z myślą o komforcie klientów, w marcu 2020 r. butik zyskał dodatkowe 150 metrów kwadratowych eleganckiej przestrzeni, dzięki czemu asortyment marek luksusowych został poszerzony.

 Moliera 2 kontynuuje rozwój na rynku polskim i prezentuje nową część salonu w Katowicach!
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Najmodniejsze miejsce w Katowicach.

Powiększone, eleganckie wnętrze zaprojektowane z myślą o komforcie klientów, wysoce wykwalifikowana obsługa oraz dogodna lokalizacja – to tylko niektóre z wielu cech butiku Moliera 2 | Katowice ALTUS, który zyskał dodatkowe 150 metrów kwadratowych przestrzeni. Dostępne są tutaj unikatowe kolekcje z wybiegów najlepszych projektantów i ekskluzywnych Domów Mody z całego świata. W tym pełnym inspiracji sklepie z odzieżą luksusową znajdziemy wyjątkowe stylizacje i akcesoria na każdą okazję. Nie dziwi więc fakt, iż salon w jest jednym z najchętniej odwiedzanych miejsc na Śląsku.

Ubrania i akcesoria od światowych projektantów.

W powiększonym salonie Moliera 2 | Katowice ALTUS dostępna jest między innymi legendarna linia ubrań Versace Jeans Couture stworzona przez duet projektantów Donatellę oraz Gianni’ego. Znajdziemy tutaj również wyróżniające się dbałością o detale sukienki i torebki luksusowych domów mody Isabel Marant czy Balmain. Najnowsza kolekcja Kenzo czy OneTeaspoon przykuje uwagę osób, które w modzie podążają za obecnymi trendami. W tym pełnym inspiracji miejscu z odzieżą luksusową, klienci znajdą wyjątkowe stylizacje dla siebie oraz swoich bliskich na każdy sezon i każdą okazję.

Dogodna lokalizacja.

Salon Moliera 2 | Katowice ALTUS zlokalizowany jest nieopodal centrum Katowic, na parterze kameralnej i luksusowej Galerii Altus na ul. Uniwersyteckiej 13.

Materiał zewnętrzny