środa, 19 maja 2021

imieniny: Iwa, Piotra, Celestyna

RSS

Piękne dziewczęta, przystojni młodzieńcy, nauka, słodkości i... tatuaże czyli dni otwarte w raciborskich szkołach średnich [ZDJĘCIA]

27.03.2019 14:57 | 0 komentarzy | żet

Trwają dni otwarte w raciborskich szkołach ponadgimnazjalnych*. Młodzież ma mnóstwo pomysłów, aby przekonać swoich młodszych kolegów do wyboru danej szkoły czy też konkretnego kierunku kształcenia.

Piękne dziewczęta, przystojni młodzieńcy, nauka, słodkości i... tatuaże czyli dni otwarte w raciborskich szkołach średnich [ZDJĘCIA]
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Dni otwarte w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 1, II LO, CKZiU nr 1, CKZiU nr 2 "Mechanik" oraz Zespole Szkół Ekonomicznych rozpoczęły się we wtorek 26 marca i potrwają do czwartku 28 marca. Uczniowie jak zawsze stanęli na wysokości zadania i przygotowali dla swoich młodszych kolegów szereg atrakcji.

I tak w murach I LO można spotkać Alicję, Kapelusznika czy też Królową Kier. II LO tradycyjnie stawia już na luźną atmosferę oraz konkursy, w których można wygrać słodkie (i nie tylko) przekąski. Tam też na korytarzach można spotkać Telimenę oraz księdza Robaka. Zespół Szkół Ekonomicznych to program artystyczny, stoiska poszczególnych kierunków oraz pracownie zawodowe. Na podobną formułę zdecydowało się CKZiU nr 1 ("Budowlanka", "Gastronomik"). CKZiU nr 2 "Mechanik" to również zwiedzanie pracowni zawodowych oraz pokazy bardzo ciekawych prac uczniowskich.

Do artykułu dołączamy obszerną fotorelację z dni otwartych w raciborskich szkołach średnich. Zobaczcie jak to wszystko wyglądało:

ZSO nr 1 w Raciborzu - dni otwarte 2019 [ZDJĘCIA]

II LO w Raciborzu - dni otwarte 2019 [ZDJĘCIA]


Zespół Szkół Ekonomicznych - dni otwarte 2019 [ZDJĘCIA]


CKZiU nr 1 w Raciborzu - dni otwarte 2019 [ZDJĘCIA]


CKZiU nr 2 "Mechanik" - dni otwarte 2019 [ZDJĘCIA]


* Dni otwarte zorganizowano w szkołach prowadzonych przez powiat raciborski.