Niedziela, 5 lutego 2023

imieniny: Agaty, Adelajdy, Justyniana

RSS

07.06.2012 21:35 | 53 komentarze | kozz

Na dwie kolejki przed końcem poznaliśmy wszystkie drużyny, które awansowały w rozgrywkach podokręgu Racibórz.

Awansowali!
Szampan lał się strumieniami - Zdjęcie przedstawia świętujących sukces piłkarzy Naprzodu Borucin, którzy awansowali drugi sezon z rzędu
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

W raciborskiej A klasie awans wywaliczył GKS Dąb Gaszowice, który wygrał w czwartkowym meczu z LKS Ruda Kozielska 2:1. Dzięki remisowi Stali Kuźnia Raciborska w Kornowacu 1:1, podopieczni Zdzisława Marszolika również zapewnili sobie udział w klasie okręgowej w sezonie 2012/13.

W B klasie od początku pewnie zmierzający po końcowy tryumf LKS Studzienna i KS Naprzód Borucin również są już o klasę wyżej. W czwartek podopieczni Piotra Urbańczyka zwyciężyli 6:1 z GKS Dąb Gaszowice II, jednakże A klasę zapewnili sobie już kolejkę wcześniej po zwycięstwie z Rzuchowem 5:1. Awans wywalczył także Naprzód Borucin, który w czwartkowym meczu pokonał LKS Zabełków aż 11:0, co jest ich najwyższą wygraną w sezonie.

W C klasie zwycięzców poznaliśmy wcześniej, a są nimi: LKS Owsiszcze i LKS Raszczyce. Do końca sezonu A i B klasy pozostały dwie kolejki, natomiast w najniższej klasie rozgrywkowej do rozegrania pozostała jedna kolejka.