Czwartek, 30 czerwca 2022

imieniny: Emilii, Lucyny, Marcjala

RSS

Trwają zapisy na 5. Ogólnopolską Olimpiadę Sportową Seniorów – You Win

17.04.2019 13:36 | 0 komentarzy | kama

18 maja w Rybniku odbędzie się 5. Ogólnopolska Olimpiada Sportowa Seniorów – You Win, skierowana dla osób po 55 roku życia. Wszyscy chętni mogą się zgłaszać do 8 maja.

Trwają zapisy na 5. Ogólnopolską Olimpiadę Sportową Seniorów – You Win
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Już po raz piąty Fundacja PGE Energia Ciepła zaprasza seniorów do rywalizacji sportowej. Organizowana od 2015 roku Ogólnopolska Olimpiada Sportowa Seniorów – You Win, skierowana jest dla osób po 55 roku życia i cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem. Olimpiada to nie tylko zmagania sportowe, integracja, zaangażowanie osób starszych, ale przede wszystkim dobra zabawa.

Tradycyjnie nie ma dla uczestników górnej granicy wieku, dlatego organizatorzy zapraszają wszystkich, którzy chcą sprawdzić swoich sił w takich dyscyplinach, jak: nordic walking, lekkoatletyka, tenis stołowy, szachy czy pływanie.

W zeszłorocznej edycji udział wzięło 220 seniorów z Rybnika, Gliwic, Tarnowskich Gór, Pszczyny, Żor, Wodzisławia Śląskiego i Cieszyna.

Zgłoszenia przyjmowane są przez liderów drużyn lub bezpośrednio u organizatora do 8 maja.

Więcej informacji, regulamin, kartę zgłoszenia oraz relacje z poprzednich edycji Ogólnopolskiej Olimpiadzie Sportowej Seniorów – You Win można znaleźć tutaj:

https://fundacjapgeenergiaciepla.pl/wydarzenia/ogolnopolska-olimpiada-sportowa-seniorow-you-win/

/Materiały prasowe/