środa, 6 lipca 2022

imieniny: Dominiki, Gotarda, Agrypiny

RSS

Patrol

Wypadek na trasie Kuźnia Raciborska - Ruda Kozielska [AKTUALIZACJA]

13.09.2016 11:03 | 0 komentarzy | żet

Mężczyzna z raną szarpaną szyi i twarzy trafił do szpitala. Do wypadku doszło na remontowanym odcinku DW 425 pomiędzy Kuźnią Raciborską a Rudą Kozielską.

Wypadek na trasie Kuźnia Raciborska - Ruda Kozielska [AKTUALIZACJA]
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

12 września około godz. 13.00 straż pożarna oraz policja otrzymały zgłoszenie o wypadku drogowym, do którego doszło na drodze wojewódzkiej nr 425 w gminie Kuźnia Raciborską (odcinek pomiędzy Kuźnią Raciborską a Rudą Kozielską).

Strażacy zabezpieczyli teren, na którym wkrótce wylądował śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Zabrano nim do szpitala rannego w wypadku 41-letniego operatora frezarki asfaltowej, który w niewyjaśnionych dotąd okolicznościach doznał bardzo poważnych obrażen szyi i głowy.

Policjanci z raciborskiej drogówki wstępnie ustalili, że do wypadu doszło, gdy frezarka była wyprzedzana przez ciężarowego DAF-a, którym kierował 54-letni mieszkaniec Bytomia.

Po wypadku droga została zamknięta.

Jak poinformowała nas Agnieszka Kotela z firmy SKANSKA (to właśnie ta firma remontuje odcinek DW 425 pomiędzy Kuźnią Raciborską a Rudą Kozielską), stan poszkodowanego w wypadku mężczyzny jest stabilny a jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Ruch na drodze ma zostać przywrócony w środę 14 września.