Sobota, 23 października 2021

imieniny: Marleny, Seweryna, Odylii

RSS

Syn posła Matusiaka został prezesem państwowej spółki

02.09.2020 11:00 | 29 komentarzy | ska

Nikodem Matusiak, syn posła Grzegorza Matusiaka został prezesem spółki INOVA, wchodzącej w skład grupy kapitałowej KGHM. 

Syn posła Matusiaka został prezesem państwowej spółki
Poseł Grzegorz Matusiak z Jastrzębia-Zdroju oraz budynek spółki INOVA w Lubinie, gdzie na stanowisku prezesa zatrudniony został syn posła. fot. Arch, Inova
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Syn posła Matusiaka został prezesem państwowej spółki

INOVA Centrum Innowacji Technicznych Spółka z o.o. w Lubinie wchodzi w skład Grupy Kapitałowej KGHM Polska Miedź S.A. i działa od 1995 roku. Działalność spółki skupia się na tworzeniu rozwiązań z zakresu elektrotechniki, automatyki i radiokomunikacji. 

Do 10 marca trwał termin na zgłoszenia kandydatów w postępowaniu kwalifikacyjnym na stanowisko prezesa spółki. Jak informuje portal Money.pl, nowym prezesem został Nikodem Matusiak, wcześniej pełnomocnik zarządu w JSW S.A. i prywatnie syn posła Grzegorza Matusiaka.

Kandydaci ubiegający się o stanowisko, zgodnie z postępowaniem kwalifikacyjnym, musieli posiadać wyższe wykształcenie; co najmniej 5-letni okres zatrudnienia na podstawie umowy o pracę; posiadać co najmniej 3-letnie doświadczenie na stanowiskach kierowniczych lub samodzielnych albo wynikające z prowadzenia działalności gospodarczej na własny rachunek. 

Ludzie:

Grzegorz Matusiak

Grzegorz Matusiak

Poseł na Sejm