Niedziela, 16 maja 2021

imieniny: Andrzeja, Jędrzeja, Adama

RSS

Dobry zawód to podstawa. "Medyk" zaprasza

28.02.2019 00:00 | 0 komentarzy | EK

Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego Województwa Śląskiego w Raciborzu, w skład którego wchodzi Medyczna Szkoła Policealna Województwa Śląskiego nr 1 oraz Szkoła Policealna Województwa Śląskiego dla Dorosłych zaprasza do skorzystania z oferty edukacyjnej.

Dobry zawód to podstawa. "Medyk" zaprasza
Fot. Zajęcia na kierunku technik usług kosmetycznych. Nauczycielka Barbara Pękała instruuje pierwszoklasistki, jak wykonywać zabieg radiofrekwencji, czyli zabieg mający na celu odmłodzenie skóry.
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Raciborski „Medyk” to nowoczesna szkoła dla młodzieży i dorosłych, w której zdobędziesz atrakcyjny zawód dostosowany do dynamicznie zmieniającego się rynku pracy. Na bogatą ofertę składa się aż dziesięć kierunków kształcenia. Są to: technik masażysta, technik usług kosmetycznych, technik sterylizacji medycznej, technik farmaceutyczny, terapia zajęciowa, higienistka stomatologiczna, opiekun w domu pomocy społecznej, asystent osoby niepełnosprawnej, opiekun medyczny oraz opiekunka dziecięca. Szczegółowe opisy wszystkich kierunków znajdują się na www.medykraciborz.com.pl. Placówka wychodzi również naprzeciw oczekiwaniom dynamicznie rozwijającego się rynku pracy. Uczniowie i słuchacze mają możliwość uzyskania dwóch kwalifikacji jednocześnie.

Fot. Placówka znajduje się przy ulicy Warszawskiej 7 w Raciborzu.

W ofercie „Medyka” znajdują się także kursy kwalifikacyjne, takie jak: opiekun medyczny, asystent osoby niepełnosprawnej oraz wykonywanie zabiegów kosmetycznych. Ponadto szkoła dla wszystkich swoich uczniów oferuje cztery całkowicie bezpłatne kursy, takie jak: doradca żywieniowy (120 godzin), opieka nad dzieckiem zdrowym i chorym (160 godzin), wizaż i stylizacja (40 godzin) oraz aktywizacja seniora (80 godzin).

Uwaga! Od 1 września 2019 r. raciborska placówka rozszerza się o oddział w Rybniku. Nieważne ile masz lat, jeśli poszukujesz pomysłu na siebie, zapisz się. W szkole spotkasz przyjaźnie nastawionych, wykwalifikowanych nauczycieli, którzy indywidualnie pokierują twoją edukacją. Jeśli nie chcesz tracić czasu na przyswajanie zbędnej teorii, to właśnie to miejsce jest dla ciebie. W nowoczesnych pracowniach zdobędziesz potrzebne umiejętności praktyczne. I, co warto podkreślić, całkowicie bezpłatnie. Pracujesz, studiujesz, jesteś żoną, mamą? Nic nie szkodzi. Pogodzisz wszystkie aktywności.

Zofia Krakowczyk-Strączek,
nauczycielka kierunków: technik masażysta i technik usług kosmetycznych

Edukujemy już prawie 60 lat. Początkowo kształciliśmy pielęgniarki, obecnie edukujemy w systemie szkoły policealnej dla młodzieży i dla dorosłych. Wszystkie kierunki, które oferujemy to realna odpowiedź na zapotrzebowanie rynku pracy. Nasza kadra ma wieloletnie doświadczenie, nie tylko teoretyczne, ale i praktyczne. Kształcimy bezpłatnie. Co ciekawe w ciągu dwóch lat można zdobyć nawet trzy zawody, łącząc naukę w szkole dla młodzieży z kursem kwalifikacyjnym. To bardzo atrakcyjna oferta, ponieważ maksymalnie wykorzystujemy czas nauki.

Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego
Województwa Śląskiego w Raciborzu „MEDYK”
47-400 Racibórz, ul. Warszawska 7
tel.: 324153244
www.medykraciborz.com.pl
medyk.raciborz@interia.pl 

Pobierz prezentację w pdf >>> Medyk_dobra praca i edukacja.pdf

Prezentacja jest publikowana w ramach pierwszego społecznego projektu medialnego na rynku pracy i edukacji, w aż 6 produktach reklamowych w unikatowym pakiecie przygotowanym przez Wydawnictwo Nowiny - wydawcę Nowin Raciborskich, Nowin Wodzisławskich, Magazynu Rybnickiego i portalu Nowiny.pl.

Jesteś pracodawcą lub zarządzasz placówką edukacyjną? Chcesz dowiedzieć się więcej o projekcie?

Skontaktuj się z nami już dziś i zamów prezentację. Napisz na: reklama@nowiny.pl  

Zobacz również szczegóły tutaj www.nowiny.pl/biznes/147683-jestes-pracodawca-lub-zarzadzasz-placowka-edukacyjna.html

Tekst sponsorowany