Czwartek, 6 maja 2021

imieniny: Judyty, Juranda, Benedykty

RSS

KATOLIK Group znalazł nową przestrzeń dla swojego biznesu

11.09.2018 15:38 | 0 komentarzy | MK

W raciborskiej strefie gospodarczej firma KATOLIK GROUP nabyła działkę budowlaną, na której już niebawem powstanie nowoczesna hala produkcyjno- magazynowa oraz biurowiec. Zamontowane będą nowoczesne linie produkcyjne do oczyszczania ziaren. Nowa przestrzeń dla biznesu, to nowe możliwości dla firmy i rozszerzenie horyzontów handlowych.

KATOLIK Group znalazł nową przestrzeń dla swojego biznesu
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Projekt budowy nowej hali jest już zatwierdzony, co oznacza, że niedługo przy ul. Komunalnej powstanie nowa, licząca 4500 mkw hala produkcyjno- magazynowa oraz biurowiec o powierzchni 700 mkw. To 4 razy więcej powierzchni niż zajmowanej obecnie w Kietrzu.

Do strefy gospodarczej przeniesiona zostanie cała produkcja, która aktualnie znajduje się w Olkuszu. Liczba nowoczesnych maszyn do czyszczenia ziaren siemienia lnianego, gorczycy, maku czy sezamu zostanie uzupełniona o kolejny taki sprzęt. Co jeszcze bardziej zwiększy moce przerobowe firmy. Maszyny pracujące w Olkuszu oczyszczają 12,5 tys. ton ziaren w miesiącu. Dzięki zastosowaniu innowacyjnego systemu X-RAY  ziarna zostają oczyszczone do jakości 99,98 proc.

Dlaczego firma, której główna siedziba znajduje się w Kietrzu wybrała właśnie Racibórz?

O tym dowiemy się z filmu: https://www.youtube.com/watch?v=eyaJvVGniYQ

Materiał zewnętrzny