Sobota, 13 lipca 2024

imieniny: Irwina, Margarety, Sary

RSS

JUNIORZY i TRAMPKARZE – wyniki, tabele i zapowiedzi

05.05.2024 17:01 | 0 komentarzy | (ak)

Drużyny młodzieżowe nie zwalniają tempa bieżących rozgrywek. Rywalizacja w kilku grupach na półmetku rundy wiosennej jest bardzo ciekawa, ponieważ czołowe zespoły nie odpuszczają i toczą zaciętą walkę o każdy mistrzowski punkt. Zapraszamy do lektury.

JUNIORZY i TRAMPKARZE – wyniki, tabele i zapowiedzi
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Juniorzy starsi A1III Liga Wojewódzka (Podokręg Rybnik i Racibórz)

Wyniki VI kolejki (04/05.05.2024)

  • Krzyżkowice – Pietrowice Wielkie 2:6 (0:3)
  • Baranowice-Żory – Unia Racibórz 3:2 (1:0)
  • Czerwionka – Palowice (mecz przełożony na 11.06.2024, wt 19:00)
  • Orzepowice – pauza

Wyniki V kolejki (01/02.05.2024)

  • Unia Racibórz – Palowice 4:5 (2:3)
  • Pietrowice Wielkie – Baranowice-Żory 0:0
  • Orzepowice – Krzyżkowice (mecz przełożony na 08.05.2024, śr 17:30)
  • Czerwionka – pauza

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Czerwionka41227:2
2.Palowice41218:7
3.Baranowice-Żory51010:7
4.Pietrowice Wielkie6713:17
5.Orzepowice4410:16
6.Unia Racibórz5111:27
7.Krzyżkowice405:18

Zapowiedź VII kolejki (09/12.05.2024)

Palowice – Baranowice-Żory (cz 18:00), Orzepowice – Czerwionka (sb 13:00), Unia Racibórz – Krzyżkowice (nd 10:00), Pietrowice Wielkie – pauza.


Juniorzy młodsi B1III Liga Wojewódzka (Podokręg Rybnik)

Wyniki V kolejki (04/05.05.2024)

  • Rapid Wodzisław Śląski – Boguszowice 6:0 (3:0)
  • Gaszowice – MKS Żory 14:1 (8:0)
  • Champions Żory – GKS Jastrzębie 1:5 (0:3)

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Rapid Wodzisław Śląski51229:7
2.Gaszowice5925:9
3.GKS Jastrzębie5918:22
4.Champions Żory5915:19
5.Boguszowice5410:17
6.MKS Żory519:32

Zapowiedź VI kolejki (10/16.05.2024)

Champions Żory – MKS Żory (pt 18:15), Boguszowice – GKS Jastrzębie (nd 10:00), Gaszowice – Rapid Wodzisław Śląski (cz 17:30).


Juniorzy młodsi B1 (Podokręg Racibórz)

Wynik V kolejki (05.05.2024)

  • Płonia Racibórz – Gracz Lyski 5:2 (2:0)
  • Grzegorzowice – Kuźnia Raciborska (mecz został przełożony na 15.06.2024)
  • Ocice Racibórz – pauza

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Kuźnia Raciborska3720:5
2.Ocice Racibórz4712:11
3.Grzegorzowice3614:6
4.Gracz Lyski439:12
5.Płonia Racibórz4311:32

Zapowiedź VI kolejki (11/12.05.2024)

Grzegorzowice – Gracz Lyski (sb 10:00), Płonia Racibórz – Ocice Racibórz (nd 11:00), Kuźnia Raciborska – pauza.


Juniorzy młodsi B2III Liga Wojewódzka (Podokręg Racibórz i Rybnik)

Wyniki VI kolejki (04/05.05.2024)

  • Champions Żory – Markowice 0:2 (0:0)
  • Krzyżkowice – Czernica 2:6 (0:2)
  • Tworków – Rogów 3:3 (3:1) mecz został rozegrany 17.04.2024
  • Palowice – pauza

Wyniki V kolejki (30.04/02.05.2024)

  • Markowice – Czernica 2:0 (2:0)
  • Krzyżkowice – Rogów 0:7 (0:7) mecz zakończony w 46 minucie z powodu zdekompletowania drużyny gospodarzy
  • Palowice – Tworków (mecz przełożony na 08.05.2024, śr 18:00)
  • Champions Żory – pauza

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Palowice41225:2
2.Markowice51222:6
3.Rogów51025:8
4.Tworków51021:12
5.Czernica549:15
6.Champions Żory512:31
7.Krzyżkowice505:35

Zapowiedź VII kolejki (11/12.05.2024)

Krzyżkowice – Champions Żory (sb 10:00), Markowice – Palowice (nd 10:00), Rogów – Czernica (nd 10:00), Tworków – pauza.


Juniorzy młodsi B2 (Podokręg Rybnik)

Wyniki V kolejki (04/05.05.2024)

  • Gotartowice – Rowień 4:2 (3:0)
  • Gołkowice – UKS Ruptawa 0:10 (0:4)
  • Stanowice – Moszczenica 6:2 (2:0)
Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Moszczenica51221:8
2.UKS Ruptawa51221:7
3.Stanowice51028:10
4.Gotartowice5718:20
5.Rowień538:16
6.Gołkowice503:38

Zapowiedź VI kolejki (11/12.05.2024)

Rowień – UKS Ruptawa (sb 10:00), Gołkowice – Moszczenica (sb 12:00), Stanowice – Gotartowice (nd 17:00).