Sobota, 13 lipca 2024

imieniny: Irwina, Margarety, Sary

RSS

JUNIORZY i TRAMPKARZE – wyniki, tabele i zapowiedzi

28.04.2024 14:28 | 0 komentarzy | (ak)

Zmagania drużyn młodzieżowych są integralną częścią wszystkich rozgrywek piłkarskich, a każdy mecz doskonałą okazją do sprawdzenia swojego potencjału na tle innych rywali. Wyniki ostatnich spotkań potwierdzają, że rywalizacja w kilku grupach jest bardzo ciekawa. Zapraszamy do lektury.

JUNIORZY i TRAMPKARZE – wyniki, tabele i zapowiedzi
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Juniorzy starsi A1III Liga Wojewódzka (Podokręg Rybnik i Racibórz)

Wyniki IV kolejki (27/28.04.2024)

  • Palowice – Pietrowice Wielkie 2:1 (1:0)
  • Baranowice-Żory – Orzepowice 4:0 (1:0)
  • Czerwionka – Unia Racibórz 14:1 (9:0)
  • Krzyżkowice – pauza

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Czerwionka41227:2
2.Palowice3913:3
3.Baranowice-Żory367:5
4.Orzepowice4410:16
5.Pietrowice Wielkie437:15
6.Unia Racibórz315:19
7.Krzyżkowice303:12

Zapowiedź V kolejki (01/08.05.2024)

Unia Racibórz – Palowice (śr 14:30), Pietrowice Wielkie – Baranowice-Żory (cz 18:00), Orzepowice – Krzyżkowice (śr 17:30), Czerwionka – pauza.

Zapowiedź VI kolejki (04/05.05.2024)

Krzyżkowice – Pietrowice Wielkie (sb 10:00), Baranowice-Żory – Unia Racibórz (nd 10:00), Czerwionka – Palowice (mecz przełożony na 11.06.2024), Orzepowice – pauza.


Juniorzy młodsi B1III Liga Wojewódzka (Podokręg Rybnik)

Wyniki IV kolejki (27/28.04.2024)

  • GKS Jastrzębie – Gaszowice 1:6 (1:1)
  • Boguszowice – Champions Żory 3:4 (1:2)
  • MKS Żory – Rapid Wodzisław Śląski 0:2 (0:0)

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Rapid Wodzisław Śląski4923:7
2.Champions Żory4914:14
3.Gaszowice4611:8
4.GKS Jastrzębie4613:21
5.Boguszowice4410:11
6.MKS Żory418:18

Zapowiedź V kolejki (04/05.05.2024)

Gaszowice – MKS Żory (sb 10:00), Rapid Wodzisław Śląski – Boguszowice (sb 10:00), Champions Żory – GKS Jastrzębie (nd 12:30).


Juniorzy młodsi B1 (Podokręg Racibórz)

Wyniki IV kolejki (27/28.04.2024)

  • Gracz Lyski – Ocice Racibórz 4:0 (1:0)
  • Kuźnia Raciborska – Płonia Racibórz 13:0 (5:0)
  • Grzegorzowice – pauza

Wynik zaległego meczu III kolejki (24.04.2024)

  • Płonia Racibórz – Grzegorzowice 2:11 (1:4)

Komisja ds. Rozgrywek zweryfikowała wynik meczu: Grzegorzowice – Ocice Racibórz 11:1, jako walkower 0:3 na korzyść drużyny gości.

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Kuźnia Raciborska3720:5
2.Ocice Racibórz4712:11
3.Grzegorzowice3614:6
4.Gracz Lyski337:7
5.Płonia Racibórz306:30

Zapowiedź V kolejki (05.05.2024)

Płonia Racibórz – Gracz Lyski (nd 11:00), Grzegorzowice – Kuźnia Raciborska (nd 11:00), Ocice Racibórz – pauza.


Juniorzy młodsi B2III Liga Wojewódzka (Podokręg Racibórz i Rybnik)

Wyniki IV kolejki (27/28.04.2024)

  • Tworków – Krzyżkowice 6:2 (3:2)
  • Champions Żory – Palowice 0:10 (0:3)
  • Rogów – Markowice 2:1 (0:1)
  • Czernica – pauza

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Palowice41225:2
2.Tworków51021:12
3.Rogów4718:8
4.Markowice3618:6
5.Czernica313:11
6.Champions Żory412:29
7.Krzyżkowice303:22

Zapowiedź V kolejki (01/08.05.2024)

Markowice – Czernica (śr 10:00), Krzyżkowice – Rogów (cz 10:00), Palowice – Tworków (śr 18:00), Champions Żory – pauza.

Zapowiedź VI kolejki (04/05.05.2024)

Champions Żory – Markowice (sb 9:00), Krzyżkowice – Czernica (nd 10:00), Palowice – pauza.


Juniorzy młodsi B2 (Podokręg Rybnik)

Wyniki IV kolejki (26/28.04.2024)

  • Rowień – Gołkowice 4:0 (2:0)
  • Moszczenica – Gotartowice 6:1 (4:1)
  • UKS Ruptawa – Stanowice 3:1 (2:1)
Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Moszczenica41219:2
2.UKS Ruptawa4911:7
3.Stanowice4722:8
4.Gotartowice4414:18
5.Rowień436:12
6.Gołkowice403:28

Zapowiedź V kolejki (04/05.05.2024)

Gotartowice – Rowień (sb 10:00), Gołkowice – UKS Ruptawa (sb 12:00), Stanowice – Moszczenica (nd 15:00).