Piątek, 22 września 2023

imieniny: Maurycego, Tomasza, Joachima

RSS

Pierwsze ruchy kadrowe w Jastrzębskim Węglu

30.05.2023 13:56 | 0 komentarzy | dud

Po zakończeniu sezonu 2022/2023, najlepszego w historii Jastrzębskiego Węgla, zwieńczonego mistrzostwem Polski, Superpucharem Polski i Klubowym Wicemistrzostwem Europy, przyszedł czas na pierwsze ruchy kadrowe. 

Pierwsze ruchy kadrowe w Jastrzębskim Węglu
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Po zakończonych rozgrywkach z Jastrzębskim Węglem żegnają się: atakujący Stephen Boyer, przyjmujący Trevor Clevenot, środkowi: Łukasz Wiśniewski, Jakub Macyra, Dawid Dryja oraz przyjmujący Kamil Dębski.

Z wymienionej grupy zawodników najdłużej, bo przez trzy sezony, występował w barwach JW Łukasz Wiśniewski, dwukrotnie sięgając w tym czasie po mistrzostwo kraju. Francuscy mistrzowie olimpijscy oraz pozostali dwaj środkowi spędzili w Klubie po dwa sezony, zaś w przypadku Kamila Dębskiego była to roczna przygoda z Jastrzębskim Węglem.

– Zakończenie sezonu to czas podsumowań, ale i w pewnych przypadkach czas pożegnań. Z częścią zawodników obecnego składu nie zobaczymy się już w przyszłym sezonie. Tak to już jest w życiu sportowym i trzeba to zaakceptować. Wszystkim zawodnikom, którzy opuszczają nasz Klub, pragnę podziękować za to, co zrobili dla Jastrzębskiego Węgla. Za ich zaangażowanie, sportową postawę i waleczność. Każdy z nich miał swój wkład w ostatnie sukcesy naszego Klubu. Życzę im powodzenia w dalszych etapach karier – powiedział Adam Gorol, prezes Jastrzębskiego Węgla.

Biuro Prasowe Jastrzębskiego Węgla


Kontakt z autorem: g.duda@nowiny.pl