środa, 1 lutego 2023

imieniny: Brygidy, Ignacego, Renaty

RSS

Hokeiści JKH GKS Jastrzębie z najwyższą wygraną w tym sezonie [ZDJĘCIA]

30.11.2022 08:23 | 0 komentarzy | dud

Hokeiści JKH GKS Jastrzębie nie pozwolili sobie na kolejną stratę punktów i we wtorkowy wieczór pewnie i zgodnie z oczekiwaniami pokonali na Jastorze Energę Toruń 8:1 (3:0, 0:0, 5:1).

Hokeiści JKH GKS Jastrzębie z najwyższą wygraną w tym sezonie [ZDJĘCIA]
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

To najwyższe - jak na ten moment - zwycięstwo w bieżącym sezonie, które pozwala podopiecznym Roberta Kalabera zachować dystans do czołowej czwórki. Dorobkiem strzeleckim podzielili się Mark Kaleinikovas, Raivo Freidenfelds, obaj bracia Nalewajkowie, Maciej Urbanowicz i Patryk Pelaczyk.

Obok okazałego zwycięstwa na mocny plus należy zaliczyć bardzo udany ekstraligowy debiut zaledwie 16-letniego Jakuba Onaka, który jest doskonale znany z sukcesów w ekipach młodzieżowych. Urodzony w 2006 roku zawodnik nie tylko pojawił się na ekstraligowej tafli, ale na dodatek zapisał na swoje konto asystę przy podsumowującej zawody bramce Patryka Pelaczyka.

Polska Hokej Liga mocno przyspieszyła w ostatnich dniach, a zatem już w piątek czeka drużynę kolejne spotkanie, tym razem w Sanoku. Natomiast u siebie zagrają w Mikołajki na pojedynku z Podhalem Nowy Targ.

JKH GKS Jastrzębie - Energa Toruń 8:1 (3:0, 0:0, 5:1)

źródło: jkh.pl


Kontakt z autorem: g.duda@nowiny.pl