Czwartek, 25 kwietnia 2024

imieniny: Jarosława, Marka, Elwiry

A Klasa: Naprzód Rydułtowy wygrywa z Borowikiem Szczejkowice [ZDJĘCIA]

06.11.2022 10:00 | 0 komentarzy | zibi

5 listopada przy ul. Generała Józefa Bema GKS Naprzód 23 Rydułtowy podejmował w 13 kolejce rozgrywek "A klasy" Borowik Szczejkowice. Mecz zakończył się wygraną gospodarzy.

Naprzód Rydułtowy wygrywa z Borowikiem Szczejkowice w końcówce meczu. FOT: Z.Harazim

Mecz niewykorzystanych szans z obu stron. Tak można określić spotkanie w Rydułtowach. Dużo nie wykorzystanych sytuacji oraz okazji 100%. Jednak w 80 minucie Krzysztof Brzoska trafia z rzutu wolnego i daje zwycięstwo drużynie z Rydułtów.

Po meczu:

Grzegorz Brzoska - Trener Naprzodu Rydułtowy. FOT: Z.Harazim

Trener Grzegorz Brzoska udzielił komentarza na temat spotkania:

Słabsza pierwsza połowa, gdzie gramy zbyt wolno i niedokładnie, a przeciwnik wykorzystuje błąd w naszym ustawieniu i do przerwy przegrywamy 0:1. Druga połowa zdecydowanie lepsza, gdzie stwarzamy sytuacje i kontrolujemy mecz z czego padają dwie bramki i trzy punkty zostają w Rydułtowach z czego jesteśmy zadowoleni. Szkoda niewykorzystanych sytuacji, bo stworzyliśmy ich sporo, a to napewno uspokoiło by ostateczny wynik.

GKS Naprzód 23 Rydułtowy - Borowik Szczejkowice 2:1 (0:1)