Czwartek, 18 kwietnia 2024

imieniny: Apoloniusza, Bogusławy, Gościsława

Decor Bełk na fali. Ponownie ograł ROW 1964 Rybnik na stadionie przy Gliwickiej [ZDJĘCIA]

02.10.2022 11:07 | 0 komentarzy | PF

W 9 kolejce śląskiej II grupy IV ligi piłkarze ROWu 1964 Rybnik przegrali na własnym stadionie z Decorem Bełk 1:2. Nie udał się rybniczanom rewanż za porażkę w Pucharze Polski, w którym to Decor wyeliminował ROW z kolejnej rundy.

Podopieczni Ołeksandra Szewelichina przystępowali do meczu wzmocnieni przez Pawła Mandrysza oraz Christiana Lopeza Delgado, a także po zwycięskim pojedynku z Czechowicami - Dziedzicami. Decor natomiast ma na koncie falę sukcesów. Wyeliminował ROW 1964 Rybnik z Pucharu Polski a także w kolejnej rundzie Naprzód Rydułtowy. W lide w ostatniej kolejce ograł Gwarka Ornontowice.

Spotkanie w Rybniku początkowo przebiegało po myśli piłkarzy ROWu. Po strzale Łukasza Krakowczyka zielono - czarni do przerwy prowadzili 1:0. W drugiej połowie popis dał Bartosz Semeniuk zdobywając dwie bramki, dzięki czemu Decor wrócił do Bełku z trzema punktami.