Rozwój Bełsznica wygrał z LKS-em Pawłów [WIDEO]

22.11.2021 14:31 | 1 komentarz | dud

W meczu 15. kolejki piłkarskiej A klasy raciborskiej, Rozwój Bełsznica wygrał z LKS-em Pawłów 4:3.

Materiał wideo:

Mecz mógł podobać się zgromadzonym kibicom, ponieważ padło w nim aż siedem bramek. Obie drużyny znajdują się w dolnej części tabeli i wiele wskazuje na to, że będą bronić się przed spadkiem.

Mecz dobrze zaczęli gospodarze, ponieważ już w 8. minucie spotkania wyszli na prowadzenie. Więcej bramek w pierwszej połowie spotkania nie padło. Dużo ciekawsza była druga część meczu. Gospodarze poszli za ciosem i po godzinie gry prowadzili już 3:0. Jednak goście z Pawłowa wrócili do gry i zdołali strzelić dwie bramki. Kiedy wydawało się, że mecz zakończy się wynikiem 3:2, w doliczonym czasie gry obie ekipy strzeliły po jednym golu.

Zapraszamy do obejrzenia bramek z tego spotkania. Autorem materiału wideo jest Dawid Chinc.

Rozwój Bełsznica - LKS Pawłów 4:3 (1:0)