Wtorek, 25 stycznia 2022

imieniny: Tatiany, Miłosza, Pawła

RSS

Kultura

Co słychać u Soni Bohosiewicz? Aktorka rodem z Żor przeobraziła się w dziennikarkę [WIDEO]

19.11.2021 07:07 | 0 komentarzy | ska
Ostatnia aktualizacja: 19.11.2021 07:10

Ostatnie miesiące dla Soni Bohosiewicz były dość aktywne. Oprócz tego, że aktorkę możemy oglądać w serialu telewizyjnym "Usta Usta", to również - śledząc jej media społecznościowe - możemy oglądać ciekawe wywiady z gośćmi, w tematyce m.in. samoakceptacji, wizerunku czy hejtu. 

Co słychać u Soni Bohosiewicz? Aktorka rodem z Żor przeobraziła się w dziennikarkę [WIDEO]
Sonia Bohosiewicz w kadrze z rozmowy "My heart belongs to daddy" w kanale na Youtube.
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Co słychać u Soni Bohosiewicz? Aktorka rodem z Żor przeobraziła się w dziennikarkę [WIDEO]

Czy Sonia Bohosiewicz już na dobre z aktorki zmieniła się w dziennikarkę? Absolutnie! Rozmowy wideo publikowane na Youtube to tylko jedna z form przekazu, jaki stosuje - mimo wszystko aktorka. Obecnie możemy oglądać ją na VOD w serialu "Usta Usta", po pracowitych miesiącach 2020 i 2021 roku, kiedy wystąpiła w takich produkcjach, jak "Zieja" (VOD-2020), "Skarbek" oraz "Inni ludzie". 

Będzie Fuks 2

Już wkrótce aktorkę, która swoje dzieciństwo spędziła w Żorach (gdzie nadal mieszkają jej bliscy), będziemy mogli oglądać w komedii "Fuks 2", która na ekrany kin ma wejść w 2022 roku. Ciekawostką z udziałem Soni Bohosiewicz będzie na pewno animacja malarska "Chłopi" w rezyserii Doroty Kobieli. Sonia Bohosiewicz zagra w tej produkcji wójtową. 

Wywiady inspirowane Marylin

Warto zwrócić uwagę na media społecznościowe aktorki, a szczególnie kanał Youtube, na którym jeszcze niedawno pojawiały się różnorakie przepisy kulinarne, później kilka produkcji muzycznych, a pół roku temu aktorka postanowiła sprawdzić swoje dziennikarskie zacięcie i przeprowadzić serię wywiadów wideo. To cykl rozmów "My heart belongs to daddy", inspirowanych postacią Marylin Monroe. Jak wyszło? Zobaczcie sami! 

SONIA BOHOSIEWICZ W ROZMOWIE Z TOMASZEM KOTEM NA TEMAT WIZERUNKU: