Wtorek, 19 marca 2024

imieniny: Józefa, Bogdana, Laili

Krzanowice pokonały w derbach Borucin [ZDJĘCIA]

23.10.2021 21:11 | 3 komentarze | tom

W Krzanowicach odbył się mecz 12 kolejki raciborskiej klasy okręgowej. KS 1905 Krzanowice zmierzył się z KS Naprzód Borucin. Po bezbramkowej pierwszej połowie w lekkim deszczu na boisku zawrzało. Najpierw trafienie samobójcze Sebastiana Herbera w 56 minucie, kilka minut później gospodarze wyrównali na 1:1. Decydujący strzał "za trzy punkty" dla Krzanowic oddał Tomasz Wittek w 80 minucie.

KS 1905 Krzanowice – KS Naprzód Borucin 2:1 (0:0)

Bramki: Bartosz Dominik 62., Tomasz Wittek 80. - Sebastian Herber 56.-sam.

Żółte kartki: Paweł Herber, Patryk Jasny - Mateusz Trzeciak.

Czerwona kartka: Kamil Zychma (Borucin).

Spotkanie sędziowali: Grzegorz Szymanek, Bogdan Drobot, Nikodem Andraczke.

Krzanowice: Adam Horny – Sebastian Herber, Paweł Herber, Patryk Jasny, Tomasz Wittek, Bartosz Hryckiewicz, Bartosz Dominik, Adrian Kostka, Mateusz Filip, Piotr Święty, Tomasz Pieczarek. Trener: Tomasz Makarski.

Borucin: Kamil Zychma – Szymon Zacharko, Mateusz Trzeciak, Łukasz Ploch, Piotr Cerkowniak, Paweł Miczek, Adam Jachim, Damian Krueger, Kacper Owczarzyk, Łukasz Czech, Kacper Ziemkiewicz. Trener: Bartosz Stawarski.