Niedziela, 26 marca 2023

imieniny: Emanuela, Larysy, Teodora

RSS

Komunikat dyrektora sportowego Odry Wodzisław

22.10.2021 17:35 | 2 komentarze | dud

Dyrektor sportowy Odry Wodzisław Damian Wróbel przedstawił oficjalny komunikat w sprawie jego przyszłości w klubie. 

Komunikat dyrektora sportowego Odry Wodzisław
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Komunikat został opublikowany w mediach społecznościowych klubu Odra Wodzisław. O możliwym odejściu dyrektora Wróbla pisaliśmy w tym miejscu: Dyrektor sportowy odejdzie z Odry Wodzisław?

Poniżej pełna treść komunikatu:

"W związku z pojawiającymi się coraz częściej w mediach społecznościowych informacjami na temat propozycji pracy w innych klubach dla mojej osoby, informuję, że propozycja nie oznacza natychmiastowej akceptacji.
W tej chwili nie zastanawiam się nad propozycją pracy w innym klubie. Całą energię, pasję i doświadczenie przekazuję Odrze Wodzisław. Proszę zarówno moich zwolenników jak i przeciwników, by nie robili sobie z mojego nazwiska karty przetargowej. Osobiście nie czytam żadnych komentarzy poza oficjalnym forum kibiców Odry Wodzisław.
Jeśli kiedyś będę rozważał zmianę pracodawcy, to w pierwszej kolejności ustalę to z rodziną, następnie przekażę wiadomość kibicom ze Stowarzyszenia - bo tak się umówiliśmy, a na pewno nie będę się tłumaczył jakiemuś zakompleksionemu internetowemu trollowi, który podpisuję się XYZ.
Jeśli ktoś z kibiców chce się dowiedzieć czegoś o aktualnej sytuacji klubu, to jestem do dyspozycji przed meczem, po meczu. Jestem też codziennie w klubie w godzinach 8-21, z przerwami na załatwienie spraw poza klubem.
Duża część kibiców rozmawia ze mną przed meczami, nigdy nikomu nie odmówiłem zamienienia kilku słów, więc zamiast pisać anonimowo bzdury zapraszam przyjdź zapytaj twarzą w twarz".

źródło: FB Odra Wodzisław

Kontakt z autorem: g.duda@nowiny.pl