Unia Racibórz odrobiła straty i wygrała z LKS-em 1908 Nędza [ZDJĘCIA][WIDEO]

16.10.2021 17:05 | 1 komentarz | dud, tom

W meczu 11. kolejki piłkarskiej klasy okręgowej Unia Racibórz wygrała 2:1 z LKS-em 1908 Nędza.

Materiał wideo:

Przed spotkaniem faworytem była drużyna Unii Racibórz, która od początku sezonu plasuje się w czołówce tabeli. Unia przegrała do tej pory tylko jedno spotkanie.

Jednak dzisiejszy mecz lepiej rozpoczęli goście, którzy w 19. minucie gry wyszli na prowadzenie. Gola zdobył Michał Grzesik. Taki wynik utrzymał się do końca pierwszej połowy.

Drugą połowę bardzo dobrze rozpoczęła Unia, która w ciągu 15 minut strzeliła dwie bramki. Najpierw świetnym uderzeniem z rzutu wolnego popisał się Dawid Plizga. Następnie prowadzenie dała bramka Dawida Migusa.

Unia po 11. kolejkach sezonu jest liderem rozgrywek.

Zapraszamy do obejrzenia bramek z tego spotkania. Autorem materiału wideo jest Swojska Piłka.

Unia Racibórz - LKS 1908 Nędza 2:1 (0:1)

Bramki: Dawid Plizga 51., Dawid Migus 59. - Michał Grzesik 19.