Racibórz wierny biało-czerwonym. Na dobre i na złe [ZDJĘCIA]

19.06.2021 21:58 | 0 komentarzy | żet

Wieczorem 19 czerwca strefa kibica na raciborskim rynku wypełniła się fanami piłki nożnej. Zobaczcie, jak raciborzanie kibicują naszym na rynku.

Strefa kibica na raciborskim rynku to strzał w dziesiątkę. Żeby jeszcze tylko mecze biało-czerwonych można było oglądać dłużej niż tylko w fazie grupowej.

Po przegranym meczu ze Słowacją, 19 czerwca reprezentacja Polski przystąpiła do rozprawy z Hiszpanami. I choć po pierwszym meczu Euro 2020 na biało-czerwonych wylała się fala krytyki, to wielu kibiców pozostało wiernych naszej reprezentacji. Niestety, po pierwszej połowie Hiszpania prowadziła z Polską 1:0. W 25. minucie bramkę strzelił Morata.

W drugiej połowie pięknego gola strzelił głową Robert Lewandowski, wyrównując w 54. minucie na 1:1. Już w następnej akcji Hiszpanie poważnie zagrozili bramce Polaków, jednak z rzutu karnego nie trafił Gerard. Ostatecznie skończyło się na remisie. Polacy zachowali szansę na wyjście z grupy.