Czwartek, 18 kwietnia 2024

imieniny: Apoloniusza, Bogusławy, Gościsława

Odra pewnie pokonuje Decor Bełk [ZDJĘCIA]

05.06.2021 21:44 | 11 komentarzy | PF

W sobotnim ligowym spotkaniu, ostatnim jaki Odra Wodzisław rozegrała w tym sezonie na własnym stadionie podopieczni Damiana Nowaka pewnie pokonali Decor Bełk 3:0.

Decor Bełk do spotkania w Wodzisławiu przystąpił jako piąty zespół w ligowej tabeli z dorobkiem 54 punktów. Niebiesko-czerwoni chcieli natomiast zrewanżować się za jesienną porażkę którą Odra przegrała 1:2.

Worek z bramkami wysypał się dopiero w drugiej połowie. Marcin Wodecki w 66 minucie uderzeniem w okienko bramki dał Odrze prowadzenie. W 82 minucie Paweł Zdunek dorzucił drugą bramkę. Tuż przed końcowym gwizdkiem w 89 minucie Niko Abuladze ustanawia wynik na 3:0. Warto również odnotować dobrą postawę Michała Antkowiaka, który w 55 minucie spotkania obronił rzut karny.

Piłkarze Odry mogę teraz na spokojnie podejść do ostatniego ligowego spotkania, które rozegrają na wyjeździe, 12 czerwca z Jednością 32 Przyszowice.  Jednak najważniejsze spotkania dopiero przed podopiecznymi Damiana Nowaka. 19 czerwca o godz 16.00 na stadionie przy Bogumińskiej pierwszy mecz barażowy o awans do III ligi z rezerwami Rakowa Częstochowa. Data drugiego spotkania jeszcze nie jest znana.