Pogrom w Chorzowie. ROW w strefie spadkowej

17.05.2021 09:42 | 0 komentarzy | dud

W meczu 31. kolejki piłkarskiej III ligi, ROW 1964 Rybnik przegrał wysoko z Ruchem Chorzów.

Piłkarze ROWu 1964 Rybnik nie będą dobrze wspominać wyjazdu do Chorzowa na mecz z Ruchem. Lider III ligi pewnie wygrał mecz 5:0.

Pierwsza połowa nie zapowiadała tak wysokiego wyniku. Ruch prowadził 1:0 po golu Łukasza Janoszki. Dopiero druga połowa spotkania była pełna bramek. Ruch w trakcie 22 minut strzelił aż cztery bramki. Wynik 5:0 utrzymał się do końca spotkania. Porażka spowodowała przesunięcie ekipy z Rybnika do strefy spadkowej.

Już 22 maja ROW 1964 Rybnik rozegra bardzo ważne spotkanie z drużyną Warta Gorzów Wielkopolski.

Ruch Chorzów - ROW 1964 Rybnik 5:0 (1:0)