ŁKS podarował punkt drużynie z Jastrzębia

10.05.2021 15:17 | 2 komentarze | dud

W meczu 29. kolejki piłkarskiej Fortuna I ligi, GKS Jastrzębie zremisował z ŁKS-em Łódź 1:1.

Piłkarze GKSu Jastrzębie zdobyli cenny punkt w meczu z walczącym o awans ŁKS-em Łódź.

GKS zdobył ten punkt w bardzo ciekawych okolicznościach, strzelając karnego w doliczonym czasie gry. Od 12. minuty spotkania ŁKS prowadził 1:0. Najciekawsze wydarzenia miały miejsce w ostatnich minutach meczu. W 85. minucie goście otrzymali rzut karny po faulu na Bielaku. Daniel Rumin jednak nie trafił.

W doliczonym czasie gry GKS otrzymał kolejnego karnego i tym razem Daniel Rumin wyrównał. Dzięki remisowi GKS odskoczył od miejsca spadkowego na pięć punktów.

ŁKS Łódź - GKS Jastrzębie 1:1 (1:0)