Czwartek, 2 grudnia 2021

imieniny: Balbiny, Pauliny, Rafała

RSS

Patrol

01.05.2021 11:03 | 0 komentarzy | mad

– Awans zawodowy naszego dzielnicowego mł. asp. Pawła Malcharczyka – podał Urząd Gminy w Rudniku.

Gminę Rudnik pożegnał dzielnicowy. "Będę mile wspominał pracę"
mł. asp. Paweł Malcharczyk, wójt gminy Rudnik Piotr Rybka
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

W czwartek, 29 kwietnia, wójt Piotr Rybka spotkał się z dzielnicowym mł. asp. Pawłem Malcharczykiem, który ze względu na awans zawodowy, żegna się ze stanowiskiem dzielnicowego gminy.

– Wójt w imieniu rady gminy oraz całej społeczności podziękował za wzorową współpracę, podkreślając wysokie i profesjonalne, a zarazem ludzkie podejście w relacjach każdego mieszkańca – czytamy w urzędowej relacji. Na ręce policjanta włodarz gminy złożył pamiątkowe podziękowanie i upominek, życząc jednocześnie powodzenia na kolejnych stanowiskach.

– Dziękuję za wszystkie rozwiązane sprawy, skuteczne interwencje i działalność prewencyjną – dodał wójt Rybka.

Policjant również dziękował za współpracę.

– Bardzo dobrze mi się przez te wszystkie lata pracowało na terenie gminy Rudnik. Będę to mile wspominał. Życzę każdemu dzielnicowemu, aby trafiła mu się taka gmina i tacy mieszkańcy – podkreślał dzielnicowy Paweł Malcharczyk.

Dzielnicowi to policjanci utrzymujący bezpośredni kontakt ze społecznościami lokalnymi swoich rejonów, rozpoznający ich potrzeby i oczekiwania w zakresie szeroko pojmowanego bezpieczeństwa, zarówno indywidualnego, jak i publicznego. Diagnozują wspólnie z mieszkańcami lokalne problemy, ustalają ich przyczyny i pomagają w poszukiwaniu skutecznych sposobów ich rozwiązania. Kto na tym stanowisku zastąpi mł. asp. Pawła Malcharczyka? Tego nie podała jeszcze Komenda Powiatowa Policji w Raciborzu.

Ludzie:

Piotr Rybka

Piotr Rybka

Wójt gminy Rudnik.