Czwartek, 6 maja 2021

imieniny: Judyty, Juranda, Benedykty

RSS

Patrol

24-latka sprzedawała w Raciborzu psychotropy, ecstasy i marihuanę

19.04.2021 12:39 | 0 komentarzy | żet

Młoda kobieta była poszukiwana nakazem doprowadzenia do zakazu karnego. W mieszkaniu 24-latki znaleziono sporą ilość narkotyków. Kobieta trafiła już do więzienia. Wkrótce ponownie stanie przed sądem. Grozi jej 10 lat więzienia.

24-latka sprzedawała w Raciborzu psychotropy, ecstasy i marihuanę
Do zatrzymania 24-latki doszło w mieszkaniu przy ul. Rybnickiej w Raciborzu. Kobieta trafiła już do więzienia. Wkrótce odpowie za kolejne przestępstwa, które popełniła będąc na wolności (fot. KPP Racibórz).
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Raciborscy policjanci zatrzymali w środę 14 kwietnia 24-latkę. Kobieta była poszukiwana nakazem doprowadzenia do zakładu karnego. - Ponadto w trakcie czynności policjanci w miejscu zamieszkania kobiety ujawnili narkotyki w postaci ponad 56 gramów substancji psychotropowych, 8 tabletek ecstasy oraz prawie 6 działek dilerskich marihuany - informuje nadkom. Mirosław Szymański, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Raciborzu.

Policjanci ustalili, że 24-latka nie tylko posiadała narkotyki, ale również zajmowała się ich sprzedażą. Śledczy przedstawili jej zarzuty. Maksymalny wymiar kary za popełnione przez nią przestępstwa to 10 lat więzienia.