Wtorek, 16 kwietnia 2024

imieniny: Bernadetty, Cecyliana, Kseni

ROW nadal blisko strefy spadkowej

12.04.2021 10:16 | 0 komentarzy | dud

W meczu 25. kolejki piłkarskiej III ligi, ROW 1964 Rybnik przegrał z Gwarkiem Tarnowskie Góry.

Piłkarze ROW-u 1964 Rybnik wygrali dwa ostatnie spotkania III ligi i podchodzili w dobrych nastrojach do kolejnego meczu. Rywal z Tarnowskich Gór miał przed tym meczem cztery punkty przewagi nad ROW-em.

W pierwszej połowie spotkania najwięcej działo się między 43 i 45 minutą. Najpierw bramkę na 1:0 zdobył zawodnik gospodarzy, a po dwóch minutach wyrównał z karnego Jan Janik.

Przez większą część drugiej połowy wynik nie ulegał zmianie. Dopiero w 87 minucie Patryk Joachim zdobył swoją drugą bramkę w meczu i ostatecznie gospodarze zdobyli trzy punkty.

W następnej kolejce ROW zagra bardzo ważny mecz z sąsiadem w tabeli, ekipą Miedzi II Legnica. W tym momencie ROW ma tylko trzy punkty przewagi nad strefą spadkową.

Gwarek Tarnowskie Góry - ROW 1964 Rybnik 2:1 (1:1)