Sobota, 31 lipca 2021

imieniny: Ignacego, Ernesty, Lubomira

RSS

Patrol

Jedna osoba poszkodowana w pożarze w Krostoszowicach. To sprawca podpalenia [ZDJĘCIA]

07.04.2021 14:28 | 0 komentarzy | ska, art
Ostatnia aktualizacja: 08.04.2021 11:15

W południe 7 kwietnia zastępy strażaków zostały zadysponowane do Krostoszowic na ul. Szybową, gdzie doszło do pożaru w budynku jednorodzinnym. W wyniku pożaru niewielkie obrażenia odniósł jeden z mieszkańców. 

Jedna osoba poszkodowana w pożarze w Krostoszowicach. To sprawca podpalenia [ZDJĘCIA]
Strażacy szybko poradzili sobie z pożarem domu przy ulicy Szybowej w Krostoszowicach.
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Jedna osoba poszkodowana w pożarze w Krostoszowicach [ZDJĘCIA]

- Doszło do pożaru w budynku jednorodzinnym. Paliło się na parterze w jednym z pomieszczeń. Wewnątrz znajdowała się jedna osoba, która została wydobyta na zewnątrz i udzielono jej pomocy medycznej - informuje bryg. Jacek Filas, oficer prasowy Komendy Powiatowej PSP w Wodzisławiu Śląskim. Przyczyny powstania pożaru są badane, natomiast strażacy odsyłają w tej kwestii do policjantów, którzy również pracują na miejscu zdarzenia. Według wstępnych informacji doszło do podpalenia. 

W działaniach gaśniczych zaangażowane były zastępy z JRG Wodzisław i JRG Rydułtowy oraz jeden zastęp OSP Skrzyszów. Wkrótce więcej informacji na naszym portalu. 
- W czasie pożaru w domu przebywały cztery osoby. Jedna z nich to pokrzywdzony i zarazem sprawca pożaru, 69-letni mężczyzna. Został odwieziony do szpitala - wyjaśnia asp. sztab. Katarzyna Wuwer. Policja prowadzi obecnie czynności pod nadzorem prokuratury w kierunku śledztwa spowodowania zagrożenia