Niedziela, 16 maja 2021

imieniny: Andrzeja, Jędrzeja, Adama

RSS

O czym trzeba pamiętać wnioskując o mieszkanie przy Łąkowej?

06.04.2021 19:59 | 0 komentarzy | ż

Raciborski magistrat informuje, że wnioski osów zainteresowanych podnajmem mieszkania w budynku, który powstaje przy ul. Łąkowej 12-12c, należy wrzucać do urny znajdującej się przed głównym wejściem do urzędu (w godzinach pracy urzędu).

O czym trzeba pamiętać wnioskując o mieszkanie przy Łąkowej?
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Wnioskodawca zobowiązany jest do wpisania we wniosku numeru telefonu, celem możliwości skontaktowania się i umówienia pracownika wydziału lokalowego z wnioskodawcą w celu uzupełnienia ewentualnych braków.

Wnioski dostępne są na stronie www.bipraciborz.pl (sprawy w urzędzie/według wydziałów/wydział lokalowy lub rejestry/wykazy lokali do wynajęcia/2021/kwiecień), a także w biurze obsługi interesanta oraz w wydziale lokalowym UM Racibórz.

Mieszkania w nowo budowanym budynku przy ul. Łąkowej 12-12c to oferta skierowana dla osób spełniających kryteria określone w Uchwale Rady Miasta Racibórz w sprawie zasad wynajmowania lokali wchodzących w skład mieszkaniowego zasobu Gminy Miasta Racibórz. Są to zarówno osoby oczekujące na najem mieszkania w ramach tzw. listy, czyli uwzględnione w wykazie osób uprawnionych do zawarcia umowy najmu lokalu wchodzącego w skład mieszkaniowego zasobu gminy w 2021 r., a także osoby będące najemcami lokali komunalnych.

Dodatkowe informacje można uzyskać bezpośrednio w urzędzie (tel. 32 755 06 12).

źródło: UM Racibórz, oprac. ż