Wtorek, 18 maja 2021

imieniny: Eryka, Aleksandry, Feliksa

RSS

Rafamet wspomina Urszulę Niedźwiedź

06.04.2021 13:54 | 0 komentarzy | ż

3 kwietnia w wieku 59 lat po długiej chorobie zmarła Urszula Niedźwiedź - wieloletnia główna księgowa Fabryki Obrabiarek Rafamet w Kuźni Raciborskiej.

Rafamet wspomina Urszulę Niedźwiedź
Zmarła Urszula Niedźwiedź.
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Śp. Urszula Niedźwiedź była związana z Rafametem od 1985 roku. To właśnie wtedy absolwentka Akademii Ekonomicznej we Wrocławiu podjęła pracę w przedsiębiorstwie. Początkowo zatrudniona była w dziale finansowym, następnie w dziale rachunkowości przemysłowej, a od roku 1989 pełniła funkcję kierownika działu rachunkowości. Po ukończeniu podyplomowych studiów rachunkowości w Wyższej Szkole Bankowej we Wrocławiu, w roku 2002 objęła stanowisko głównej księgowej i jednocześnie została powołana przez zarząd firmy do pełnienia funkcji prokurenta.

W 2007 roku była jedną z kluczowych osób odpowiedzialnych za wprowadzenie Rafametu na giełdę. - Jako Główna Księgowa spółki publicznej stale podnosiła  swoje kwalifikacje, między innymi poprzez ukończenie studiów podyplomowych w zakresie rachunkowości i kontroli finansowej na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu oraz uzyskanie Certyfikatu Ministra Finansów do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych. Pani Urszula Niedźwiedź miała dużą wiedzę, była rzetelna, lecz przede wszystkim wykonywała swoją pracę z dużym poświęceniem i zaangażowaniem. Zapamiętamy ją jako osobę niezwykle ciepłą i pogodną, zawsze otwartą na pomoc innym, cenioną i szanowaną przez przełożonych, a także bardzo lubianą przez współpracowników koleżankę - informuje zarząd i pracownicy Grupy Kapitałowej Rafamet.

źródło: Rafamet, oprac. ż