Niedziela, 16 maja 2021

imieniny: Andrzeja, Jędrzeja, Adama

RSS

Druga połowa chodnika do czerwca

30.03.2021 07:00 | 6 komentarzy | ska

PSZÓW Za niecałe pół miliona złotych do czerwca bieżącego roku ukończony ma zostać chodnik i ścieżka rowerowa przy ul. Kraszewskiego w Pszowie. To kolejny etap inwestycji z ubiegłego roku. Chodnik urwany w połowie wreszcie będzie dokądś prowadzić.

Druga połowa chodnika do czerwca
Ukończony w ubiegłym roku fragment chodnika i ścieżki rowerowej przy Kraszewskiego w Pszowie wygląda dobrze, ale wszyscy czekali na drugi etap inwestycji, aby chodnik pojawił się przy całej długości drogi
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Powiatowy Zarząd Dróg w Wodzisławiu Śl. rozstrzygnął przetarg na budowę ostatniego odcinka chodnika oraz ścieżki rowerowej przy ul. Kraszewskiego w Pszowie. – Zakres zadania obejmuje budowę chodnika o długości ponad 400m i ścieżki rowerowej na długości 371 mb. Jest to ostatni etap inwestycji. Efektem końcowym będzie prawie kilometr chodnika i ścieżki. Wykonawcą odpowiedzialnym za realizację jest wyłoniona w przetargu firma Inżbud TT Sp. z o.o. z Rybnika – informują w Urzędzie Miasta Pszów. Wartość umowna inwestycji to niespełna pół miliona złotych. Zadanie będzie współfinansowane przez Powiat Wodzisławski oraz Miasto Pszów. Prace rozpoczną się prawdopodobnie z początkiem kwietnia, a według planu wykonawca będzie mieć czas na ukończenie prac do czerwca.

(ska)